38 647 aktuálních nabídek
od 865 realitních kanceláří a soukromníků
AUPROL s.r.o. nabízí

Prodej bytu 1+kk, garsoniery 58 m²

Rychtáře Petříka, Hostivař, Praha

Fotky 9
2 950 000 Kč
Návštěvník
36
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
8. dubna 2021
ID nemovitosti
142102
Plocha užitná
58 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Bezvadný

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje, formou elektronické aukce je byt 1+kk s předzahrádkou a garážovým stáním v OV. Do elektronické aukce si podává nemovitost sám majitel, aby měl dosaženou co nejvyšší cenu. Nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením vlastnického práva, které by bránily převodu na nového vlastníka.

Aukční jistota se do 7 dnů vrací zpět na účet všem, kromě případného vítěze aukce. Záložka: "Pro Poptávající"

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem!

Byt 1+kk v OV, 34 m2 a předzahrádkou 24 m2, činžovní dům je cihlový a byl postaven v r. 2016, byt se nachází na přízemí v lokalitě Hostivař na adrese Rychtáře Petříka 1606/10. K bytu náleží předzahrádka a garážové stání. V bytě je elektřina, dálkové ohřívána voda a dálkové topení s měřáky na radiátorech. Okna a předzahrádka jsou orientována směrem na jihozápad.

POZNÁMKA: nemovitost se nyní katastrálním úřadě převádí na nové majitele (dědictví), což bude na úřadě (cuzk.cz) převedeno ještě před aukcí 28.4.2021. Podepisovat kupní smlouvy budou noví majitelé, jak jsou uvedeny u nás v Aukční vyhlášce.

V těsné blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřské školy, obchody a nákupní centra a železniční zastávka Praha – Hostivař, nebo tramvajové zastávky. Do centra města trvá cesta 40 minut přímou linkou tramvají, nebo s přestupem na metro A, nebo vlakem rychleji.

INVESTICE: Byt je poměrně nové zařízen, vzhledem k tomu, že dům byl postaven v roku 2016. Kuchyňská linka má vestavěné vybavení. V bytě může zůstat veškeré zařízení včetně spotřebičů a nábytku, je tedy připraven k okamžitému nastěhování, nebo dalšímu pronajmutí.

NÁKLADY: Dům byl postaven v r. 2016 a je kompletně zateplen, veškeré náklady včetně vody, elektřiny, topení, fondu oprav a pojištění jsou cca 2000 Kč.

NAŠE DOPORUČENÍ: Byt se nachází opravdu ve výjimečné lokalitě blízko velmi vyhledávaného přírodního parku Hostivař a golfového hřiště se zachováním velmi dobré dostupnosti do centra města. V pěší dostupnosti je veškerá občanská vybavenost. Nespornou výhodou je jistě také vyhrazené garážové parkování přímo v domě bez poplatku, žádné nekonečné ježdění kolem domu a hledání místa na zaparkování.

PROHLÍDKA se bude konat ve středu 22.4.2021 v 16.00 hodin, pouze po telefonické domluvě. Účast je tedy nutno potvrdit. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci. Pro více informací volejte aukčního specialistu - mob.č. 777 66 11 49, Mgr. Michal Šimon.

Zájemci o nemovitost, doporučujeme se seznámit se skutečným a současným stavem nemovitosti, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Doporučujeme navštívit u nás záložku „Ceník a služby“

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Rychtáře Petříka, Hostivař, Praha
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

AUPROL s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Telefon: 776 705 510
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
Kamenictví
Kamenictví

Kamenictví Obelisk

Adresa: Božanovská 1581/82, Praha, 19300
Telefon: 606 748 748
Email: kamenictvi-obelisk@seznam.cz
Web: https://www.kamenictvi-obelisk.cz
TOPlist