52 202 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
hana janostakova nabízí

Prodej bytu 2+1 66 m²

tř. Čsl. legií, České Budějovice

Fotky 5

Základní údaje

Datum vložení 11. listopadu 2022 ID nemovitosti 2153217632
Plocha celková 66 m² Užitná plocha 66 m²
Energetiká náročnost C - Úsporná (i) Cena nezahrnuje Poplatky, Právní servis, Daň z nabytí nemovitosti
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - dálkové
Konstrukce Panelová Balkóny Balkon
Vybavení pronájem Kuchyňská linka Druhy bytů Klasický
Inženýrské sítě Internet, Plyn Okna Plastová
Parkování Parkování na ulici Zateplení Zateplený
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Byt se nachází v osmipatrovém panelovém domě v Suchém Vrbném, klidné části města Českých Budějovic. Dům prošel v r. 2007 celkovou revitalizací. Je kompletně zateplený a má plastová okna. Energetická třída je C - úsporná. Na chodbách nemusíme hledat vypínač. Rozsvítí se nám samo, protože v celém domě jsou světla na pohybová čidla.
Byt se nachází ve druhém patře, kam se pohodlně svezeme novým výtahem. Obývací pokoj má plochu 18,10 m2 (rozměry cca 3,45 x 5,25m). Místnost je orientovaná na jih a velkou část dne sem svítí sluníčko. O stín se v případě potřeby postarají žaluzie. Balkon o ploše 3,4 m2 umožňuje sušení prádla i pěstování plodin. Z oken obývacího pokoje a kuchyně je výhled do zeleně sousedních zahrad a na domy v ulici.
"Jádro" je zděné v původním stavu. Je to velká výhoda pro ty, kteří se rozhodnou koupelnu a WC zrenovovat podle vlastního vkusu. Koupelna má plochu 2,1 m2 (rozměry cca 1,6 x 1,4m). Podél stěny se vejde moderní úzká pračka, jiným řešením je vanu nahradit sprchovým koutem a vedle něho umístit pračku se sušičkou. WC má 0,92 m2 (rozměry cca 1,1 x 0,8m). V roce 2021 byly vyměněny stoupačky na teplou a studenou vodu.
Ložnice má plochu 11,9 m2 (rozměry cca 3,45 m x 3,6 m) a je orientovaná na západ s dostatkem slunce v odpoledních až večerních hodinách. Je tu ještě jedna místnost bez okna o velikosti 3,8 m2 (cca 2,7 x 1,7m), prostě taková prostorná komora, technická místnost na cokoli.
Byt je v původním, ale udržovaném stavu připravený k užívání nebo zvelebení podle vlastních potřeb. K bytu patří zděný sklep velikosti 2,45 m2 (cca 1,9 x 1,3 m) umístěný ve společných prostorách přízemí.
V místě je veškerá občanská vybavenost, vše je 5 minut od domova volnou chůzí. Zastávka autobusu č. 9, supermarket Albert, masna, drogerie Teta, textil a další obchody, bankomat, zdravotní středisko, optika, lékárna, kadeřnictví, škola, školka... a když Vám to bude málo, vyrazíte do centra. Za 25 minut pěšky můžete být v OC Mercury. Zástavba rodinných domů navozuje pocit venkova, ale komfort velkoměsta je doslova za humny.
Chcete si užívat dostatek světla a slunce s výhledem na kvetoucí zeleň, dýchat čerstvý vzduch a nechat se unášet ptačím zpěvem? Napište mi SMS, zavolám. Prezentaci s mnoha fotografiemi si můžete prolistovat na https://1url.cz/@prodejbytu

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

tř. Čsl. legií, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

hana janostakova
hana janostakova
Kontaktovat prodejce
Reklama
TOPlist