38 359 aktuálních nabídek
od 873 realitních kanceláří a soukromníků
Domov - realitní společnost s.r.o. nabízí

Prodej bytu 3+1 96 m²

Vrázova, Smíchov, Praha

12 506 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 15. září 2021 ID nemovitosti 5022
Plocha pozemku 96 m² Obytná plocha 96 m²
Užitná plocha 96 m² Energetiká náročnost D - Méně úsporná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Udržovaný cihlový byt 3+1 o výměře 96,2 m2 je umístěn na 4. podlaží revitalizovaného domu s výtahem na pražském Smíchově. Byt se skládá ze tří pokojů, kuchyně se spíží, prostorné chodby, koupelny s vanou, samostatné toalety a prostorné komory, která se dá přebudovat na kuchyň. K bytu náleží sklep o výměře 3,2 m2 a balkónek v mezipatře, který je společný pro tři vlastníky bytů na stejném podlaží.
Byt je osazen bezpečnostními dveřmi, okna jsou plastová opatřená žaluziemi a sítěmi. Okna z kuchyně a jednoho pokoje jsou situovaná do vnitrobloku, okna dvou pokojů jsou orientovaná do klidné jednosměrné ulice. Pohodové parkování je pro majitele bytu umožněno v modré zóně.
Pokoje jsou vytápěny sálavými akumulačními keramickými panely, které zde jsou od roku 2016 se zárukou 30 let. V každé místnosti je možné i napojení na funkční komín. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Na podlahách v pokojích jsou parkety, v kuchyni a chodbě je plovoucí podlaha, v koupelně a na WC je dlažba, ve spíži a komoře linoleum.
Činžovní dům z roku 1938 se nachází v lokalitě Anděl nedaleko metra linky B - stanice Anděl a zastávek MHD - tramvaje, autobus, autobusové nádraží Na Knížecí a vlakové nádraží Smíchov.
Bydlení nabízí perfektní dostupnost občanské vybavenosti, úřadů, služeb, obchodů, dopravní obslužnosti a možnosti sportovního i kulturního vyžití (např. Obchodního centrum Nový Smíchov, CineStar Anděl, parků Santoška, Mrázovka, Nikolajka, Kinského sadů, Petřínských sadů, lanové dráhy na Petřín, kostela Sv. Václava, Parku Sacré Coeur, Dienzenhoferových sadů, zahrady Pertheimka, nábřeží řeky Vltavy aj.). Dostupná je i lékařská pomoc např. EUC klinika. V těsné blízkosti je i stanice Městské policie (ul. Na Bělidle).
Doporučujeme prohlídku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vrázova, Smíchov, Praha
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Lenka Vaňková
Lenka Vaňková
Kontaktovat prodejce
Domov - realitní společnost s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
Kamenictví
Kamenictví

Kamenictví Obelisk

Adresa: Božanovská 1581/82, Praha, 19300
Email: kamenictvi-obelisk@seznam.cz
Web: https://www.kamenictvi-obelisk.cz
TOPlist