56 830 aktuálních nabídek
od 927 realitních kanceláří a soukromníků
EUFI – Holding a.s. nabízí

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Lázeňská, Slaný (okres Kladno)

video
Fotky 12

Základní údaje

Datum vložení 20. prosince 2019 ID nemovitosti 2152124135
Užitná plocha 107 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice, Dálnice Konstrukce Zděná
Balkóny Terasa Parkování Garáž
Vlastnictví soukromé Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Přímý prodej od developera. Výše uvedená adresa je sídlo společnosti Eufi Holding a.s.
Developerská společnost EUFI vám nabízí nový projekt Slánský Mlýn, který se nachází v těsné blízkosti hranic Prahy-Západ.

3KK s terasou a garážovým stáním 7 059 450 Kč vč. DPH

Nabízíme prodej bytové jednotky o dispozici 3+kk o ploše 88,1 m2 s terasou o velikosti 19,3 m2. Byt se nachází v novostavbě rezidenčního komplexu Slánský Mlýn v domě A.
K bytové jednotce je nutné dokoupit parkovací místo (není zahrnuto v ceně) v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa za 495 000 Kč vč.DPH. Všechny byty (od jednopokojových až po čtyřpokojové) jsou vyprojektovány s prosklením, které vytváří vizuální efekt života v přírodě, mají velké terasy osazené zelení, jsou orientovány na jih, což jednak umožňuje maximální osvětlení vnitřního prostoru, jednak otevírá nádherný výhled na přírodní památku Slánská hora a historické centrum města Slaný.
V komplexu se bude nacházet restaurace, venkovní posilovna, dětské městečko, farma pro děti, mateřská školka a cyklostezky. Z areálu bude přímé spojení s 15min. intervalem na metro A Veleslavín. Občanskou vybavenost naleznete v centru města (škola, školka, restaurace, obchody).
Unikátním rysem tohoto projektu je geografická poloha území o celkové rozloze 100 000 m2 v údolí přírodních toků lemujících 12 budov ze všech stran, čímž vytvářejí přírodní ostrůvky a posléze se vlévají do rybníka.
Dokončení výstavby plánujeme na 4Q 2022.
Foto interiéru je ilustrační.

Pro více informací prosím kontaktujte makléře společnosti Eufi Holding a.s.

Součást developerského projektu

Slánský Mlýn

Developerský projekt

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. Koncepce předpokládá plánování života v rámci celého rezidenčního komplexu, a nikoli jen uvnitř bytů, a to díky propojení funkčnosti architektury a krásy přírody, kdy jsou použity technologie oživení fasád vegetací. Ze stejného důvodu jsou všechna parkovací místa umístěna v podzemí, plochy v okolí budov jsou proměněny v parkovou zónu a na střechách budov jsou umístěny alternativní energetické systémy, umožňující využívat solární energii… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Lázeňská, Slaný (okres Kladno)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Zákaznická linka
Zákaznická linka
Kontaktovat prodejce
EUFI – Holding a.s.
Reklama
TOPlist