55 153 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
Bytový dům Astra nabízí

Prodej bytu 3+kk 114 m²

náměstí Tomáše Bati, Sezimovo Ústí (okres Tábor)

Fotky 6

Základní údaje

Datum vložení 21. července 2022 ID nemovitosti 2153080772
Užitná plocha 114 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Dopravní spojení MHD Kanalizace Veřejná kanalizace
Konstrukce Jiná Balkóny Lodžie
Druhy bytů Klasický Parkování Vlastní parkovácí stání
Příjezdy Asfalt Wc Splachovací
Zateplení Zateplený Vlastnictví soukromé
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Byt o celkové podlahové ploše 114,56m² je jedním ze 45 nových bytů v moderním, čtyřpodlažním Bytovém domě Astra. Byt je klimatizovaný a dispozičně je navržen s důrazem na funkčnost a estetičnost prostor. K bytu náleží vlastní lodžie a sklepní kóje. Do nadstandardního vybavení bytu patří i kvalitní zařízení koupelny, podlahy a dveře. Byt má vlastní měřič spotřeby vody a energií.Budova spojuje moderní bytovou architekturu s kvalitním stavebním provedením a nadstandardní výbavou včetně výtahu a klimatizace.Budova je situována na krásném a klidném náměstí Tomáše Bati v jihočeském městě Sezimově Ústí se skvělou občanskou vybaveností. Nachází se na spojnici mezi Prahou (vzdálenou 90 km) a Českými Budějovicemi (vzdálenými 55 km). Se Sezimovým Ústím sousedí bezprostředně město Tábor (vzdálené 5,6 km), které je druhým největším městem Jihočeského kraje.V bezprostřední blízkosti Bytového domu Astra jsou mateřské i základní školy, obchody, pošta, lékárna, sportoviště, krásná příroda i kulturní zařízení.Bytový dům Astra nabízí spolu s tímto i další byty s dispozicemi 2+KK a 3+KK. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte: bytyastra.cz


Součást developerského projektu

Bytový dům ASTRA

Developerský projekt

Na výběr je mezi klimatizovanými byty 2+KK a 3+KK s lodžií různé podlahové plochy. Každý byt disponuje svým vlastním sklepem a parkovacím místem.
Projekt výstavby nového Bytového domu Astra realizuje firma Spilka a Říha s.r.o. Jedná se o společnost, která je zaměřena na kompletní stavební činnost a za své dlouholeté působení realizovala výstavbu desítek nemovitostí v Jihočeském kraji, ale i mimo něj. Nemovitosti v jejich provedení poznáte na první pohled. Jsou vždy dokonale technicky zpracované a podtrhují přínosy dané lokality.
Za celým projektem stojí společnost Pod Zakletým a.s.,… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

náměstí Tomáše Bati, Sezimovo Ústí (okres Tábor)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Bytový dům Astra
Reklama
TOPlist