38 422 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků
AUPROL s.r.o. nabízí

Prodej bytu 5+1 a více 88 m²

Metánov, Častrov (okres Pelhřimov)

Základní údaje

Datum vložení 14. ledna 2022 ID nemovitosti 102242
Užitná plocha 88 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Zděná Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje, formou elektronické aukce byt v osobním vlastnictví. Do elektronické aukce si podává nemovitost sám majitel, aby měl dosaženou co nejvyšší cenu. Nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením vlastnického práva, které by bránily převodu na nového vlastníka.

Aukční jistota se do 7 dnů vrací zpět na účet všem, kromě případného vítěze aukce. Záložka: "Pro Poptávající"

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem!

Byt 5+1 s L, 88m2 + sklep v je v 1p. zděného, cihlového domu. Nová plastová okna - cca 5 let, plastové rozvody vody. Jádro zděné. Voda a kanalizace obecní. Kuchyňská linka včetně spotřebičů je nová a lze ke všemu přenechat záruční listy (trouba, sklokeramická deska, digestoř, linka).

PARAMETRY cca: kuchyň 10,3m2, pokoj1- 12,3m2, pokoj2-16,5m2, pokoj3-8,16m2, pokj4-20,67m2 (rozdělená sádrokartonovou příčkou-lze odstranit), předsíň-5,44m2, koupelna-2,25m2, toaleta 1m2, lodžie-3,1m2, větší zděná sklep cca 6m2. Topení radiátory – kotel. Dop. v jiné byt. j. využívají namísto kotle na pevná paliva, vlastní elektrokotel.

DOPORUČENÍ: vzhledem k tomu, že byt je z větší části v původním stavu, lze si nemovitost vhodně vytvořit k představě své. Např. - podlahové krytiny, podhledy, světla a jiné. V řadě bytů lidé využívají elektrokotel a radiátory, nebo si v bytě instalovali podlahové topení.

INFORMACE: SV o 4 byt.jednotkách má v plánu dům zateplovat. SV je bez dluhu, bez úvěru. Z FO si hradí různé opravy, jako proběhla oprava střechy, fasády a jiné. Nyní mají ve FO na zateplení a novou omítku. FO činí 1400,-Kč.

POSTŘEH: často u bytových domů, které jsou v klidné části a kde je málo bytových jednotek a hlavně nejsou v dosahu další a další bytovky, tak si lidé, majitelé bytů využívají pozemek k sezení, grilu, případně nadzemní bazény. A to, i když jsou pozemky Státního pozemkového úřadu, případně obecní. Zde bylo i zažádáno u Státního pozemkového úřadu na odkup okolního pozemku.

Ostatní veškeré informace k nemovitosti a k aukcím, naleznete u nás na aukčním webovém portálu spol. AUPROL, aukceprolidi.cz.

PROHLÍDKA se bude konat dne 4.2.2022 ve 14:00 hodin, pouze po telefonické domluvě. Účast je tedy nutno potvrdit. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci. Pro více informací volejte aukčního specialistu - mob.č. 777 941 971, Jaroslav Polák.

Zájemci o nemovitost, doporučujeme se seznámit se skutečným a současným stavem nemovitosti, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Veškerý právní servis zajištěn od A do Z a náklady hradí spol. AUPROL. Doporučujeme navštívit u nás záložku „Ceník a služby“

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Metánov, Častrov (okres Pelhřimov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Polák
Jaroslav Polák
Kontaktovat prodejce
AUPROL s.r.o.
Reklama
TOPlist