52 239 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX One nabízí

Prodej pokoje 128 m²

Bezručova, Tábor

Základní údaje

Datum vložení 13. září 2022 ID nemovitosti 347731
Plocha pozemku 153 m² Obytná plocha 153 m²
Užitná plocha 128 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Balkóny Balkon Druhy bytů Mezonet
Parkování Garáž Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zcela ojedinělou nabídku mezonetové bytu na jedné z nejatraktivnějších adres v Táboře ve vilové čtvrti v Bezručově ulici, kdy se přímo z oken bytu díváte na Staré město a kostelní věž.
Jedná se o prodej bytové jednotky 3+1 s balkonem, garáží a výlučným užíváním zahrady o výměře 233 m2.
Byt v osobním vlastnictví se rozkládá ve dvou podlažích druhého a třetího patra rodinné vilky s aktuálně využitou podlahovou plochou o velikosti 128 m2, kterou lze rozšířit o nevyužitou část půdy cca 30 m2 a tímto dosáhnout kompletního propojení a využití podkrovního prostoru, který se pro danou bytovou jednotku nabízí. Půda je na základě prohlášení vlastníka součástí této bytové jednotky.
2.patro – do bytu se vchází prostornou halou ze které vede točité schodiště do podkroví. Nalevo jsou 2 pokoje s výhledem na historickou část Tábora. Napravo od vstupu je prostorná kuchyň, spíž a koupelna s vanou a umyvadlem. Kuchyně nabízí pěkný výhled do zahrady. Na konci haly je menší balkon a mezi ním šatna a toaleta.
3. patro tvoří podkrovní část bytu přístupná z haly 2.patra přes točité schodiště. Podkroví nabízí velkorysý obytný prostor o velikosti 28,80 m2, sprchový kout a šatnu s technickým zázemím. Tuto část lze propojit s volným půdním prostorem. Podkroví bylo vybudováno před cca 20 lety, zatepleno skelnou vatou tl. 18 cm, byla položena nová střešní krytina Bramac, nové latě, oplechování a svody v mědi, střešní okna.
Součástí prodeje je i garáž včetně pozemku pod ním se zastavěnou plochou 20 m2, která je přístupná přímo z Bezručovy ulice.
K bytu náleží výlučné právo užívání zahrady v horní části za domem o velikosti 233 m2, která je vymezena na základě písemné dohody mezi spoluvlastníky. Zahrada je velmi dobře udržována, osázena nízkými stromy, keři a nabízí krásné zákoutí s posezením u venkovního krbu.
Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvodem radiátory. Ohřev vody bojlerem, který je umístěn v technické místnosti v podkroví. Byt disponuje vlastním plynovým kotlem, plynoměrem, elektroměrem a podružným vodoměrem.
Byt je ve velmi pěkném udržovaném stavu. Okna jsou dřevěná špaletová s trojsklem, nové rozvody vody, zateplení stropu nad kuchyní.
Před domem je dostatek parkovacích ploch a veškerá občanská vybavenost je v dosahu.
Lokalita si drží shodný urbanistický ráz vilek ze 40 let s krásnými výhledy na Staré město. Zájemci jistě ocení výjimečnost daného místa a jedinečnou příležitost ke koupi.
Pro bližší informace prosím kontaktuje makléře nabídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bezručova, Tábor
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Monika Mrázková
Monika Mrázková
Kontaktovat prodejce
RE/MAX One
Reklama
TOPlist