44 171 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. - Makléři

Adresa: Květná 167/3, 60300 Brno
Telefon: +420 800 536 536
Facebook: coloseumreality.cz
E-mail: info@rkcoloseum.cz
Web: https://www.coloseumreality.cz/
COLOSEUM NEMOVITOSTI, jsme renomovaná expandující realitní společnost, která svojí činností zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb v celém Jihomoravském kraji a okolí. Díky našim realitním specialistům s 10 ti-letou zkušeností na realitním trhu Vám naše společnost nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti realit. Dokážeme Vám , že všechno co děláme děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ. Důvěřujte nám i Vy.

Makléři (53)

Eva Krejčová
420773756726
e.krejcova@rkcoloseum.cz
15
Radek Novotný
420773756706
r.novotny@rkcoloseum.cz
15
Michaela Kučerová
420773756727
m.kucerova@rkcoloseum.cz
13
Jiří Pokorný
420730525171
j.pokorny@rkcoloseum.cz
13
Ing. Radek Novák
420778525758
r.novak@rkcoloseum.cz
12
Ing. Zdeněk Šaman
420773756703
z.saman@coloseumreality.cz
11
Svatava Vacková
420773756707
s.vackova@rkcoloseum.cz
11
Petra Mičánková
420730525172
p.micankova@rkcoloseum.cz
10
Lucie Komínová
420773756745
l.kominova@rkcoloseum.cz
10
Ing. Zdeňka Součková
420773756736
z.souckova@rkcoloseum.cz
8
Miloš Moškvan
420778525750
m.moskvan@rkcoloseum.cz
7
Magda Zapletalová
420773756732
m.zapletalova@rkcoloseum.cz
6
Zdeňka Volaříková
420730525161
z.volarikova@rkcoloseum.cz
6
Ing. arch. Ivan Rusek
420773756720
i.rusek@rkcoloseum.cz
6
Jan Czirok
420773756728
j.czirok@rkcoloseum.cz
6
Martin Kopunec
420730525165
m.kopunec@rkcoloseum.cz
6
Ing. Petra Išová
420773756721
p.isova@rkcoloseum.cz
6
Vladan Petrůj
420730525174
v.petruj@rkcoloseum.cz
5
Eva Drábková
420777699160
brno@rkcoloseum.cz
5
Kateřina Zatloukalová
420773756744
k.zatloukalova@rkcoloseum.cz
5
Bc. Dominik Frydrych
420778525751
d.frydrych@rkcoloseum.cz
5
Hana Klementová, MBA
420778525754
h.klementova@rkcoloseum.cz
4
Ing. Kateřina Škorpilová
420773756724
k.skorpilova@rkcoloseum.cz
4
Michal Janda
420606605304
m.janda@rkcoloseum.cz
4
Ing. Jan Linda
420773756701
j.linda@rkcoloseum.cz
4
Tomáš Kučera
420773756730
t.kucera@rkcoloseum.cz
3
Bc. Pavlína Rožnovská
420773756718
p.roznovska@rkcoloseum.cz
3
Ondřej Hubáček
420773756743
o.hubacek@rkcoloseum.cz
3
Jiří Nádeníček
420730525170
j.nadenicek@rkcoloseum.cz
3
Mgr. Josef Minařík
420773756722
j.minarik@rkcoloseum.cz
3
Ing. Jana Mátlová
420773756746
j.matlova@rkcoloseum.cz
3
Luboš Ujčík
420773756708
l.ujcik@rkcoloseum.cz
3
Kateřina Jarošová
420773756719
k.jarosova@rkcoloseum.cz
2
Michaela Kramářová
420773756712
breclav@rkcoloseum.cz
2
Lukáš Michna
420773756715
l.michna@rkcoloseum.cz
2
Lubor Boudný
420773756735
l.boudny@rkcoloseum.cz
2
Lenka Buršíková
420773756709
l.bursikova@rkcoloseum.cz
2
Alena Zmeková
420723602206
znojmo@rkcoloseum.cz
2
Ing. Vitaliy Nebytov
420773756738
v.nebytov@rkcoloseum.cz
2
Adam Zbořil
420721806656
vyskov@coloseumreality.cz
2
Michal Zajíček
420773756711
m.zajicek@rkcoloseum.cz
1
Ing. Vendula Osohová
420773756748
v.osohova@rkcoloseum.cz
1
Alena Janulíková
420773756725
a.janulikova@rkcoloseum.cz
1
Ing. Pavel Gavlas
420773756717
p.gavlas@rkcoloseum.cz
1
Nikolaj Vorobiev
420773756713
n.vorobiev@rkcoloseum.cz
1
Patrik Kiš
420778525757
p.kis@rkcoloseum.cz
1
Jarmila Knieradlová
420800536536
knieradlova@rkcoloseum.cz
1
Petr Macholán
420773756713
p.macholan@rkcoloseum.cz
1
Ondřej Tomášek
420773756728
o.tomasek@rkcoloseum.cz
1
Pavla Hájková
420773756702
p.hajkova@coloseumreality.cz
1
Ing. Andrea Mrkvová
420773756733
brno3@rkcoloseum.cz
1
Monika Oráčová
420773756741
m.oracova@rkcoloseum.cz
1
Ing. Monika Vaněrková
420730525173
m.vanerkova@rkcoloseum.cz
1
TOPlist