45 453 aktuálních nabídek
od 930 realitních kanceláří a soukromníků

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. - Makléři

Adresa: Květná 167/3, 60300 Brno
Telefon: +420 800 536 536
Sítě:
E-mail: info@rkcoloseum.cz
Web: https://www.coloseumreality.cz/
COLOSEUM NEMOVITOSTI, jsme renomovaná expandující realitní společnost, která svojí činností zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb v celém Jihomoravském kraji a okolí. Díky našim realitním specialistům s 10 ti-letou zkušeností na realitním trhu Vám naše společnost nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti realit. Dokážeme Vám , že všechno co děláme děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ. Důvěřujte nám i Vy.

Makléři (31)

Eva Krejčová
+420 773 756 726
e.krejcova@rkcoloseum.cz
41
Ing. Radek Novák
+420 778 525 758
r.novak@rkcoloseum.cz
19
Ing. Josef Klement
+420 773 756 741
j.klement@rkcoloseum.cz
14
Lenka Pliešovská
+420 778 525 752
l.pliesovska@rkcoloseum.cz
14
Martin Kopunec
+420 730 525 165
m.kopunec@rkcoloseum.cz
12
Hana Klementová, MBA
+420 778 525 754
h.klementova@rkcoloseum.cz
11
Michal Janda
+420 606 605 304
m.janda@rkcoloseum.cz
11
Luboš Ujčík
+420 773 756 708
l.ujcik@rkcoloseum.cz
11
Ing. Pavel Gavlas
+420 773 756 717
p.gavlas@rkcoloseum.cz
8
Petra Mičánková
+420 730 525 172
p.micankova@rkcoloseum.cz
8
Patrik Kiš
+420 778 525 757
p.kis@rkcoloseum.cz
7
Ing. Vitaliy Nebytov
+420 773 756 738
v.nebytov@rkcoloseum.cz
7
Ing. Jana Mátlová
+420 773 756 746
j.matlova@rkcoloseum.cz
7
Radek Novotný
+420 773 756 706
r.novotny@rkcoloseum.cz
6
Michaela Šťastná
+420 773 756 728
m.stastna@rkcoloseum.cz
6
Pavla Hájková
+420 773 756 702
p.hajkova@coloseumreality.cz
6
Ing. Zdeněk Šaman
+420 773 756 703
z.saman@coloseumreality.cz
5
Ing. Kateřina Škorpilová
+420 773 756 724
k.skorpilova@rkcoloseum.cz
5
Ing. Matej Hraboš
+420 773 756 730
m.hrabos@rkcoloseum.cz
4
Lubor Boudný
+420 773 756 735
l.boudny@rkcoloseum.cz
4
Ing. Karel Bartušek
+420 773 756 725
k.bartusek@rkcoloseum.cz
3
Pavel Klein
+420 730 525 171
p.klein@rkcoloseum.cz
3
Bc. Pavel Antoš
+420 773 756 718
p.antos@rkcoloseum.cz
3
Roman Coufal
+420 773 756 709
r.coufal@rkcoloseum.cz
3
Miloš Moškvan
+420 778 525 750
m.moskvan@rkcoloseum.cz
3
Milan Daberger
+420 773 756 720
m.daberger@rkcoloseum.cz
3
Ing. Jan Linda
+420 773 756 701
j.linda@rkcoloseum.cz
2
Jarmila Molodovcová
+420 773 756 733
brno3@rkcoloseum.cz
1
Magda Zapletalová
+420 773 756 732
m.zapletalova@rkcoloseum.cz
1
Vítězslav Polášek
+420 730 525 163
v.polasek@rkcoloseum.cz
1
Jarmila - Molodovcová
+420 773 756 733
brno3@rkcoloseum.cz
1
TOPlist