46 566 aktuálních nabídek
od 894 realitních kanceláří a soukromníků

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. - Makléři

Adresa: Květná 167/3, 60300 Brno
Telefon: +420 800 536 536
Sítě:
E-mail: info@rkcoloseum.cz
Web: https://www.coloseumreality.cz/
COLOSEUM NEMOVITOSTI, jsme renomovaná expandující realitní společnost, která svojí činností zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb v celém Jihomoravském kraji a okolí. Díky našim realitním specialistům s 10 ti-letou zkušeností na realitním trhu Vám naše společnost nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti realit. Dokážeme Vám , že všechno co děláme děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ. Důvěřujte nám i Vy.

Makléři (34)

Eva Krejčová
+420 773 756 726
e.krejcova@rkcoloseum.cz
24
Ing. Radek Novák
+420 778 525 758
r.novak@rkcoloseum.cz
19
Petra Mičánková
+420 730 525 172
p.micankova@rkcoloseum.cz
15
Martin Kopunec
+420 730 525 165
m.kopunec@rkcoloseum.cz
11
Hana Klementová, MBA
+420 778 525 754
h.klementova@rkcoloseum.cz
11
Michal Janda
+420 606 605 304
m.janda@rkcoloseum.cz
10
Svatava Vacková
+420 773 756 707
s.vackova@rkcoloseum.cz
9
Lenka Pliešovská
+420 778 525 752
l.pliesovska@rkcoloseum.cz
9
Luboš Ujčík
+420 773 756 708
l.ujcik@rkcoloseum.cz
8
Ing. arch. Ivan Rusek
+420 773 756 720
i.rusek@rkcoloseum.cz
8
Radek Novotný
+420 773 756 706
r.novotny@rkcoloseum.cz
8
Michal Kubát
+420 773 756 725
m.kubat@rkcoloseum.cz
7
Ing. Kateřina Škorpilová
+420 773 756 724
k.skorpilova@rkcoloseum.cz
7
Magda Zapletalová
+420 773 756 732
m.zapletalova@rkcoloseum.cz
7
Ing. Josef Klement
+420 773 756 741
j.klement@rkcoloseum.cz
6
Ing. Zdeněk Šaman
+420 773 756 703
z.saman@coloseumreality.cz
6
Patrik Kiš
+420 778 525 757
p.kis@rkcoloseum.cz
6
Bc. Pavel Antoš
+420 773 756 718
p.antos@rkcoloseum.cz
5
Ing. Jan Linda
+420 773 756 701
j.linda@rkcoloseum.cz
5
Roman Coufal
+420 773 756 709
r.coufal@rkcoloseum.cz
5
Jiří Nádeníček
+420 730 525 170
j.nadenicek@rkcoloseum.cz
4
Ing. Jana Mátlová
+420 773 756 746
j.matlova@rkcoloseum.cz
4
Pavla Hájková
+420 773 756 702
p.hajkova@coloseumreality.cz
4
Jiří Němec
+420 730 525 161
j.nemec@rkcoloseum.cz
4
Irena Ryšková
+420 773 756 721
i.ryskova@rkcoloseum.cz
3
Ing. Pavel Gavlas
+420 773 756 717
p.gavlas@rkcoloseum.cz
3
Ing. Vitaliy Nebytov
+420 773 756 738
v.nebytov@rkcoloseum.cz
2
Ing. Zdeňka Součková
+420 773 756 736
z.souckova@rkcoloseum.cz
2
Miloš Moškvan
+420 778 525 750
m.moskvan@rkcoloseum.cz
2
Michaela Kramářová
+420 773 756 712
breclav@rkcoloseum.cz
2
Ondřej Hubáček
+420 773 756 743
o.hubacek@rkcoloseum.cz
1
Martin Lancz
+420 773 756 748
m.lancz@rkcoloseum.cz
1
Mgr. Josef Minařík
+420 773 756 722
j.minarik@rkcoloseum.cz
1
Jan Czirok
+420 773 756 728
j.czirok@rkcoloseum.cz
1
TOPlist