57 327 aktuálních nabídek
od 966 realitních kanceláří a soukromníků

Byty Hospříz

Hospříz u Jindřichova Hradce

od 2.899.000 Kč
Počet bytů:3
Dispozice bytů:3+kk a 4+kk
Velikosti od:72,9 m2
Velikosti do:112,6 m2
Datum vložení:20. 9. 2018
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Chcete bydlet v přírodě a současně to mít kousek do Jindřichova Hradce? V Hospřízi teď stavíme rodinný dům o třech bytových jednotkách přímo pro vás.

Hospříz není žádný umělý satelit v polích. Je to příjemná obec, kde je už teď téměř vše potřebné pro život. Nemusíte tak trpět celý den za volantem. Do 5 minut chůze je školka, hřiště, obchod i hospoda. A když chcete přece jen víc, do Jindřichova Hradce se dostanete autobusem do 20 min. Radostí je pak sednout na kolo a vyrazit do města nebo prozkoumávat malebnou oblast České Kanady.

2 BYTY 4+KK A 1 BYT 3+KK VČETNĚ PROSTORNÉ ZAHRADY

Bytový dům je tvořen dvěma krajními domy o 2 NP velikosti 4+kk a jedním jednopodlažním bytem o velikosti 3+kk. Celý objekt má dostatek parkovacích míst a je situován tak, aby poskytl všem 3 rodinám dostatek soukromí. V rámci klientských změn lze jednotlivé byty rozšířit o pergolu, zahradní domek, dřevník či prostor pro uložení zahradního nářadí. Byt 4+kk a 3+kk lze spojit a vytvořit tak dvougenerační bydlení.

Vše je maximálně funkční, ale nikoli laciné. Při navrhování bytů jsme chtěli maximálně využít užitný prostor a tím zajistit ekonomické a pohodové bydlení.

Celý bytový dům zapadá do konceptu tradiční jihočeské vesnice, avšak architektonickým zpracováním se jedná o vysoce moderní bydlení s důrazem na detail zpracování.

Všechny byty disponují krbovými kamny, podlahovým vytápěním, kvalitním zateplením a dřevěnými eurookny.

Vše proto, aby byly vaše měsíční náklady, co nejnižší. Stavíme kvalitní byty se zahradou, kde se vám bude dobře žít.

Se stavbou nebudete mít žádné starosti, žádné běhání po úřadech ani strach z kolaudace.

Vše zařídíme za vás a pokud si uděláte rezervaci včas, můžete si byt uzpůsobit přesně podle vašich představ.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
72,9 m2 - 112,6 m2
Počet bytů:
3
Dispozice bytů:
3+kk a 4+kk
Datum vložení:
20. 9. 2018
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Kontakt prodejce:

PPM development s.r.o.

Nemovitost nabízí

PPM development s.r.o.

Na Folimance 2155/15
Praha
12000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+5) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

PPM development s.r.o.

TOPlist