49 664 aktuálních nabídek
od 947 realitních kanceláří a soukromníků

reality p3d s.r.o. - člen DRK ČR - Vzkaz

Adresa: Sokolská 267/14, 47001 Česká Lípa
Telefon: 603 158 961
Sítě:
E-mail: reality@p3d.cz
info@realitydrk.cz
Web: https://reality.p3d.cz/
JEDNODUŠE: vždy Vám vyjdeme maximálně vstříc. Zajistíme inzerci na mnoha webových serverech a ve vývěsce p3d – Aktivně nabídneme Vaší nemovitost širokému okruhu našich klientů – Navrhneme Vám postupy, jak Vaši nemovitost udělat zajímavější pro zákazníky – zařídíme veškerý právní servis prodeje ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří – Vypracujeme tržní odhad nemovitosti . HLEDÁTE nemovitost ke koupi: Nabídneme Vám nejvhodnější řešení z naší nabídky nebo vyhledáme vhodnou nemovitost.

Poptávka

Nevyplňujte:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist