48 926 aktuálních nabídek
od 906 realitních kanceláří a soukromníků

HVB Real Estate s.r.o. - Makléři

Adresa: Korunní 1310/56, 12000 Praha
Telefon: 244 470 367
Mobil: 602 200 907
E-mail: info@hvbreal.cz
Web: http://www.hvbreal.cz
Nabízíme pro Vás rozsáhlou nabídku nemovitostí přehledně rozdělených do sekcí rodinné domy, byty, komerční prostory, pozemky a ostatní.

Makléři (30)

Halina Hrubá
601 547 524
hhruba@hvbreal.cz
34
Miloslav Večerka
734 700 705
mvecerka@hvbreal.cz
29
Jan Fodor
607 508 828
jfodor@hvbreal.cz
18
Olga Tovykova
739 455 246
otovykova@hvbreal.cz
15
Naděžda Marešková
606 717 928
nmareskova@hvbreal.cz
13
Tomáš Modrý
776 327 118
tmodry@hvbreal.cz
13
Igor Ugryn
777 774 356
iugryn@hvbreal.cz
12
Leona Sousedová
731 448 202
lsousedova@hvbreal.cz
11
Jonáš Zaheda
737 422 946
jzaheda@hvbreal.cz
11
Helena Hradecká
606 057 579
hhradecka@hvbreal.cz
10
Pavel Zvoníček
244 470 367
pzvonicek@hvbreal.cz
9
Monika Kálalová
739 685 498
mkalalova@hvbreal.cz
9
Jan Cíza
728 654 703
jciza@hvbreal.cz
6
Martin Večerek
605761031
mvecerek@hvbreal.cz
6
Jiří Matějka
721 986 407
jmatejka@hvbreal.cz
6
Irina Suchánková
774 191 209
isuchankova@hvbreal.cz
5
Veronika Janotová
608 984 290
vjanotova@hvbreal.cz
4
Natalia Vokrojová
774 002 126
nvokrojova@hvbreal.cz
4
Iveta Hanzely
731 783 243
ihanzely@hvbreal.cz
3
Lucie Kaderková
723 087 803
lkaderkova@hvbreal.cz
3
Michal Jeřábek
773 659 100
mjerabek@hvbreal.cz
2
Oksana Zhichko
778 088 001
ozhichko@hvbreal.cz
2
Monika Hoblová
721 437 106
mhoblova@hvbreal.cz
1
Josef Seman
608 949 480
jseman@hvbreal.cz
1
Roman Talkner
737 750 253
rtalkner@hvbreal.cz
1
Jakub Míka
777 570 038
jmika@hvbreal.cz
1
Petra Boudová
776 262 111
pboudova@hvbreal.cz
1
Štěpánka Komrsková
724 393 330
skomrskova@hvbreal.cz
1
Jitka Cibulková
608 377 980
jcibulkova@hvbreal.cz
1
Tomáš Mikulecký
734 327 444
tmikulecky@hvbreal.cz
1
TOPlist