47 132 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků

Lucie Walterová - Hypoteam - Služby

Adresa: Masarykova 633/318, 40001 Ústí nad Labem
Telefon: +420774650188
Sítě:
E-mail: info@hypoteam.cz
lucie.walterova@hypoteam.cz
Web: http://www.hypoteam.cz
Jsme realitní a hypoteční kancelář zaměřující se na zprostředkování nemovitostí, kancelář s 15 letou praxí v oboru realit a financování. Rádi Vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti, poptáváme také pro klienty nemovitosti ke koupi, pronájmu a zároveň jim poskytujeme profesionální služby včetně zajištění financování. Snažíme se pro klienty zařídit kompletní servis služeb včetně zprostředkování také rekonstrukce nemovitosti.

Služby

Jsme realitní a hypoteční kancelář zaměřující se na zprostředkování nemovitostí. Jsme kancelář s 15 letou praxí v oboru realit a financování. Rádi Vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti, poptáváme také pro klienty nemovitosti ke koupi, pronájmu a zároveň jim poskytujeme profesionální služby včetně zajištění financování.

Snažíme se pro klienty zařídit kompletní servis služeb včetně zprostředkování rekonstrukce nemovitosti. Jsme flexibilní, s cílem dosáhnout maximální spokojenosti klientů, pracujeme ve všední dny a po domluvě také o víkendu i ve svátky. Pro sjednání informací a schůzky volejte na uvedené telefonní číslo nebo nás kontaktujte na email. Budeme rádi, když se na nás obrátíte a my se postaráme o vaší nemovitost. Budeme se těšit na osobní jednání :-)

TOPlist