50 978 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků

Jak zdarma inzerovat nemovitosti k prodeji a pronájmu?

Pro všechny majitele nemovitostí server www.ceskereality.cz nabízí možnost bezplatného vložení vlastní nemovitosti do databáze nabídek k prodeji či pronájmu. Díky vysoké návštěvnosti a specifické skupině návštěvníků tak získáte jedinečnou možnost nabídnout nemovitosti za nejlepší cenu a uskutečnit prodej či pronájem za co nejkratší možnou dobu!

1Registrace
Pro soukromou inzerci zdarma je nutná registrace uživatele s pravdivými údaji o inzerentovi. Registrovat se můžete pomocí facebooku nebo emailu a hesla. Účty, které jsou založené pomocí zjevně nepravdivých údajů mohou být zablokovány včetně inzerce.
2Přihlášení
Jako přihlášený uživatel můžete vkládat nemovitosti v servisní sekci. Navíc využívat služeb našeho serveru. Můžete si nechat ocenit nemovitost odborníkem a vypracovat energetický štítek.
3Inzerce
Po přihlášení můžete přejít do servisní sekce buď pomocí odkazu v horním uživatelském menu, nebo pomocí tlačítka pod textem. V servisní sekci můžete vložit nemovitost a samozřejmě upravovat či mazat. Soukromý inzerent je povinen dodržovat pravidla inzerce.
TOPlist