51 766 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků
Home 4 People nabízí

Prodej hotelu, penzionu 340 m²

Lipnice, Jílovice (okres České Budějovice)

9 990 000 Kč
včetně právního servisu, včetně provize RK

Základní údaje

Datum vložení 19. září 2022 ID nemovitosti 65659
Plocha celková 340 m² Užitná plocha 340 m²
Plocha zastavěná 580 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 400 V Způsoby vytápění Lokální - elektrické
Konstrukce Zděná Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej pensionu Bašta.
Pension se nachází na polosamotě u malé vesničky Lipnice, která je vzdálená 15km od Třeboně, 15km od Borovan a 35km od Českých Budějovic. Takových typů pensionů v blízkosti Třeboně a Budějovic, které disponují naprostým soukromým a klidem, by se dalo spočítat na prstech jedné ruky.
Pojďme se podívat na to, čím vším pension Bašta disponuje. Celkem se jedná o tři samostatné domy - kde jsou dvě čísla popisná, úložné prostory na kola a mnoho dalších věcí. Dále poskytuje posezení a ohniště. Vše se rozkládá na skoro 7 arovém pozemku s molem a přístupem na rybník.
Pozemek umožňuje další podnikatelské záměry, jako je možnost stanování, konání svateb v uzavřeném areálu a nespočet dalších možností.
Celý pension prošel v roce 2000 - 2002 celkovou rekonstrukcí, kde pro představu zůstaly akorát obvodové zdi a jinak se vše dělalo nové. Elektroinstalace je ve všech domech již v mědi. Všechna voda a odpady jsou již vedeny v plastu, nové jsou také střechy, stejně jako drenáže kolem domů a zřizovací předměty ve všech domech. Voda je řešena přes studnu a vrt s vlastní čističkou vody a odpadem do jímky. Vytápění je přes kamna na tuhá paliva, popřípadě vytápění pomocí elektrických topných těles.
Dům č. 1 disponuje celkem čtyřmi ložnicemi, dvěma kuchyněmi a dvěma koupelnami se dvěma vstupy o celkové výměře cca. 160m2. Tento dům se dá rozdělit dveřmi na dvě samostatné jednotky v případě, že by klienti potřebovali.
Dům č. 2 disponuje dvěma ložnicemi, kuchyní a koupelnou o celkové výměře cca. 80m2.
Dům č. 3 disponuje třemi ložnicemi, kuchyní a koupelnou o celkové výměře cca. 100m2
Všechny kuchyně jsou vybavené - vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Ve všech koupelnách jsou sprchové kouty.
Celkem se jedná o 22 lůžek a dalších 5 rozkládacích, které umožní navýšení kapacity.
Celý areál je možnost dále rozšířit. Klienti se na toto místo rádi opakovaně vrací, a to hlavně díky jedinečné atmosféře a naprostému klidu. Skvělé na této nemovitosti je i to, že v jednom domě můžete bydlet a další pronajímat.
Určitě Vám doporučuji osobní prohlídku pensionu Bašta. Ev. číslo: 30288. Bližší informace Vám sdělí Jaroslav Pavlas, 728 141 476, pavlas@home4people.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Lipnice, Jílovice (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Pavlas
Jaroslav Pavlas
Kontaktovat prodejce
Home 4 People
Reklama
TOPlist