40 348 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Děčín nabízí

Prodej hotelu, penzionu 480 m²

Kyjov, Krásná Lípa (okres Děčín)

9 990 000 Kč
Návštěvník
212
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
15. ledna 2021
ID nemovitosti
304150
Plocha celková
3 975 m²
Plocha pozemku
480 m²
Plocha užitná
480 m²
Plocha zastavěná
210 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Stav objektu
Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji vyhledávaný penzion „Kyjovská terasa“ v srdci Národního parku České Švýcarsko. Zavedený a prosperující penzion je v nepřetržitém provozu již 12 let se stálou zahraniční i domácí klientelou. Prošel celkovou citlivou rekonstrukcí s ohledem na zachování historických stavebních materiálů a dobového stylu nemovitosti. Celý penzion je zařízen renovovaným starožitným nábytkem a prodává se včetně celkového vybavení a zařízení.

Kapacita penzionu činí 28 lůžek v 10ti pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita hostince je cca 35 míst + dalších 12 míst v odděleném salónku. Velká venkovní terasa skýtá dalších cca 50 míst. K penzionu patří také vlastní oplocené parkoviště hlídané kamerovým systémem. Objekt je připojen na elektřinu, voda je k dispozici z vlastního hloubkového vrtu, vytápění objektu kotlem na tuhá paliva se záložním elektrokotlem a dále krbová kamna v hostinci. Společně s objektem je součástí prodeje soubor pozemků o celkové výměře 3975 m2, které nabízí další možnosti realizace.

Velkou výhodou tohoto penzionu je jeho strategické umístění přímo u vstupu do „Kyjovského údolí“, jednoho z nejnavštěvovanějších míst Národního parku, který je proslulý svou nádhernou, čistou a divokou přírodou. Malebnou vesničku Kyjov najdete na hranici Národního parku, stejně jako okouzlující soutěsky v Hřensku a proslulou Pravčickou bránu, vše je v blízkém dosahu. V okolí se nachází krásná Kyjovská přehrada, kde je možné se v horkých letních dnech vykoupat nebo si vyjet na koni a nebo na kole po mnoha krásných cyklostezkách. Na výlet se lze také vydat do chráněné krajinné oblasti Lužické hory či Labské pískovce. Volnočasové sportovní aktivity lze také najít v blízkém Rumburku a Krásné Lípě, kde naleznete kurty na tenis, squash, bowling, horolezeckou stěnu atd. V sousedním Německu si můžete vychutnat aquacentra a lázeňské komplexy.

Penzion je ihned k dispozici. Současní majitelé se rozhodli k prodeji z důvodu ukončení dlouhodobého nájmu původního provozovatele ze zdravotních důvodů. Po ukončení omezení provozu, díky vládním opatření se očekává díky svému umístění a oblíbenosti penzionu brzký návrat na původní výnos, který je velmi zajímavý.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kyjov, Krásná Lípa (okres Děčín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX G8 Reality Děčín
Reklama

Budete potřebovat?

Pokrývači
Pokrývači

Jaroslav Doktor

Adresa: Horská 1857, Varnsdorf, 40747
Telefon: 606 155 408
Email: doktor.jaroslav@seznam.cz
Web: https://www.strechy-doktor.cz/
TOPlist