55 928 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Děčín nabízí

Prodej hotelu, penzionu 346 m²

Arnoltice (okres Děčín)

Základní údaje

Datum vložení 26. září 2022 ID nemovitosti 350188
Plocha celková 899 m² Plocha pozemku 172 m²
Užitná plocha 346 m² Plocha zastavěná 172 m²
Energetiká náročnost C - Úsporná (i) Elektřina 230 V
Kanalizace Žumpa, septik Konstrukce Jiná

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi dům s podnikatelským záměrem ubytovacích služeb.

Nemovitost se nachází na lukrativním místě, v obci Arnoltice u Děčína. Obec i blízké okolí je turisticky velmi oblíbené a vyhledávané místo uprostřed unikátní krajiny Českosaského Švýcarska. Za zmínku stojí například biotop Nový Svět, který je přímo v obci Arnoltice, dále 7 km vzdálená obec Hřensko, která nabízí nespočet turisticky známých a vyhledávaných míst jako je například Pravčická brána a soutěsky. V blízkém okolí je také vyhlídka Belveder na Labské Stráni, vyhlídka Růženka v obci Růžová atd.

Nemovitost, která má zastavěnou plochu 172 m² a plocha celé zahrady je 899 m², se prodává včetně kvalitně a detailně vypracovaného projektu a stavebního povolení na stavbu penzionu. V návrhu se počítá se zvýšením počtu pokojů k užívání ve všech patrech včetně podkroví a rekonstrukce v interiéru již započala bouracími a úklidovými pracemi uvnitř budovy.
Na pozemku je velký pískovcový klenutý sklep, takže se nabízí realizace vinného sklepa a jeho využívání k posezení. Brána ve spodní části umožňuje vjezd přímo na pozemek, kde se mohou zrealizovat parkovací místa pro ubytované. Dále je také možno využít Pergolu, jako další místo k posezení návštěvníků penzionu třeba u grilu.

Tuto nemovitost vřele doporučujeme vzhledem jejímu umístění a potenciálu využití ke komerčnímu účelu provozování rekreačního ubytování, o které je v této lokalitě veliký zájem ze strany turistů.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Arnoltice (okres Děčín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Srbecký
Jaroslav Srbecký
Kontaktovat prodejce
RE/MAX G8 Reality Děčín
Reklama

Budete potřebovat?

Pokrývači
Pokrývači

Jaroslav Doktor

Adresa: Horská 1857, Varnsdorf, 40747
Email: doktor.jaroslav@seznam.cz
Web: https://www.strechy-doktor.cz/
TOPlist