55 154 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Infinity nabízí

Prodej hotelu, penzionu 900 m²

Vysoká Srbská (okres Náchod)

Základní údaje

Datum vložení 1. listopadu 2022 ID nemovitosti 309145
Plocha celková 15 107 m² Plocha pozemku 934 m²
Užitná plocha 900 m² Plocha zastavěná 934 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Silnice
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme exkluzivně rekreační areál ve Vysoké Srbské s celkovou výměrou 15.107m2.V areálu Vysoká Srbská je možnost ubytování v chatkách a hlavní budově.
Chatky mají dvou nebo čtyřlůžkové pokoje. Tyto pokoje jsou rozděleny do 5 chatek.
V 1. chatce je 3× dvoulůžkový pokoj, ve 2. chatce 10× dvoulůžkový pokoj, ve 3., 4. a 5. chatce je 2× dvoulůžkový pokoj a 2× čtyřlůžkový pokoj. V každém pokoji jsou palandy, šatní skříň a zásuvka s elektrickým proudem.
Chatky nemají vlastní sociální zařízení, společné sprchy a WC jsou umístěny v hlavní budově.
V hlavní budově je čtyřlůžková ložnice, průchozí ložnice pro 6 osob (3 palandy) a 3× ložnice se 16 lůžky, kuchyň a jídelna,která se dá využít i jako společenská místnost,sprchy a WC.
Rekreační areál je situovaný na klidném místě, v údolí lemovaném lesy. Prostorným travnatým pozemkem protéká průzračný potok. K dispozici je zde také fotbalové hřiště, pingpongový stůl, prostor pro rozmanité míčové hry, ohniště s posezením.V okolí areálu jsou ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, jízdu na kolečkových bruslích, skalní lezení a sběr hub, borůvek, malin.
Vysoká Srbská je také ideálním výchozím bodem k výletům do Teplicko-Adršpašských skal ,do oblíbených Broumovských stěn. Milovníky historie zaujmou zříceniny hradů Adršpach, Střemen a Skály, nebo nádherný gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují, či Broumovský klášter a muzeum.

Nemovitost nabízí

 Lenka Máchová
Lenka Máchová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Infinity
Reklama
TOPlist