39 067 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej hotelu, penzionu 600 m²

Masarykovo náměstí, Teplá (okres Cheb)

Základní údaje

Datum vložení
10. února 2021
ID nemovitosti
1327101
Plocha celková
600 m²
Plocha užitná
600 m²
Plocha nebytová
600 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Bezvadný

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zavedené restaurace a penzionu Plzeňka přímo na náměstí v Teplé. Penzion nabízí 9 apartmánů skýtající pohodlí a soukromí, každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Penzion od počátku se soustředí na místní turistiku. Restaurace je rozdělena na 3 části, pivnici, kde se čepuje pivo z tanku, jídelnu a terasu o rozloze 40 m2. Topení zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva. K penzionu patří komerční prostor o velikosti 6 m2, garsonka, garáž a je zde v pronájmu bankovní automat ČSOB. Plzeňka je chloubou náměstí a součástí města Teplá již od 16. století, kamenné základy restaurace tenkrát ještě zájezdního hostince spadají do roku 1560.
Chcete být součástí historie, nebo máte v úmyslu napsat novou kapitulu? Neváhejte kontaktovat uvedeného makléře a domluvte si prohlídku.
V ceně nemovitosti je již zahrnuta provize naší realitní kanceláře a právní servis, který zajišťuje advokát pojištěný pro případ odpovědnosti za škodu způsobenou poskytováním právních služeb (nese odpovědnost za jím vytvořené smlouvy). Zmíněný advokát se případu věnuje od složení rezervační zálohy až po předání bytu novému nabyvateli. Ev. číslo: 633179. Bližší informace Vám sdělí Naďa Holubová, 606 894 783, n.holubova@cheb2.dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Masarykovo náměstí, Teplá (okres Cheb)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Naďa Holubová
Naďa Holubová
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama

Budete potřebovat?

Barvy a laky
Barvy a laky

ColorMax

Adresa: Kasární náměstí 7, Cheb, 35002
Telefon: 775 201 067
Email: colormax@colormax.cz
Web: https://www.colormax.cz
TOPlist