38 128 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej hotelu, penzionu 620 m²

Luční, Raspenava (okres Liberec)

Základní údaje

Datum vložení 25. srpna 2021 ID nemovitosti 1330635
Plocha celková 620 m² Užitná plocha 620 m²
Plocha zastavěná 462 m² Energetiká náročnost D - Méně úsporná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti s přírodou nebo chcete skvěle investovat, tak jste tady správně. V srdci Jizerskohorské Bučiny na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní podnikání podle svých představ na vlastním velkém pozemku. Vítejte v nádherném prostředí pod přírodní rezervací, na startu cyklostezek v Jizerských horách.
Mám zde pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po byznysu, investici, nadšení, chuť a energie, a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v obci Raspenava.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost pro splnění životních cílů.

Rodinný a pečlivě udržovaný penzion s tenisovými kurty má již zavedené a renomované jméno s jistou klientelou. K penzionu náleží velký pozemek o cca 7000 m2 (uzemním plánu jako pozemky s občanskou vybaveností) na kterém jsou umístěné tenisové kurty. Zastavěná plocha budovy je 462 m2. Penzion v prvním podlaží má 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením o 17 lůžkách a Ubytovna o 3 pokojích s 24 lůžky podlahové plochy cca 310 m2. Členění budovy: V přízemí je rozděleno na vybavenou kuchyň, restauraci, taneční sál, sklad potravin, kotelna, 2x toalety, terasa k venkovnímu sezení. Areál má rozlehlé parkoviště s cca 10 parkovací místy. V nejbližším okolí atraktivní běžkařská dráha (1 Km) , turistické trasy, cyklistické trasy a mnoho dalšího... Penzion má své kouzlo pro hotelnictví, ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, jako prodej apartmánu atd... Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Ev. číslo: 634904. Bližší informace Vám sdělí Marcel Škuta, 797 635 788, skuta@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Luční, Raspenava (okres Liberec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist