55 205 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
1. opavská realitka s.r.o. nabízí

Prodej hotelu, penzionu 860 m²

třída Spojenců, Předměstí, Opava

Základní údaje

Datum vložení 31. května 2022 ID nemovitosti 19126
Plocha celková 580 m² Plocha pozemku 860 m²
Užitná plocha 860 m² Plocha zastavěná 192 m²
Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i) Dopravní spojení MHD, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Pračka, Sporák Inženýrské sítě Plyn
Parkování Garáž, Vlastní parkovácí stání Příjezdy Asfalt
Vytapění podrobnosti Plyn Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji investiční nemovitost - dům s 12 nájemními byty, zahradou a garáží na tř. Spojenců v Opavě. Bytový dům i byty jsou po kompletní rekonstrukci, která probíhala průběžně od r. 2005. 6 bytů bylo kompletně přestavěno v roce 2007, 3 byty byly nově přebudované v roce 2016 další 3 byty z 12 byly kompletně nově vybudované v roce 2021 s novým kondenzačním plynovým kotlem, nové laminátové podlahy ve 3 bytech, nové dřevěné zábradlí na terase včetně podlahy, nová opravená fasáda včetně nátěru.
Byty jsou situovány v 1PP 1 NP, 2NP a 3NP (obytné podkroví). Všech 12 bytů kromě 1 bytu s terasou ( 9x 2+kk, 2x 1+kk a 1x 1) je plně zařízeno nábytkem a vybavením (kuchyně, lednice, pračky, skříně, postele, židle, rozkládací gauče). Ve 3 bytech je dlažba s podlahovým vytápěním a v ostatních bytech jsou dřevěné podlahové krytiny, kvalitní vestavěné skříně pořízené na zakázku, lednice, televize a další vybavení je v bytech průběžně obměňováno za nové. Ohřev vody v bytech je řešen samostatnými elektrickými bojlery, vytápění je plynovými kotly, každé podlaží má jeden kotel, který vytápí 3 byty. V domě jsou 4 odběrná elektrická místa, 3 plynová a 1 satelit. Na domě jsou instalovány solární panely 10MWh. V 1.čtvrtletní roku 2023 bude 16MWh. Všechny byty jsou pronajaty na základě nájemní smlouvy s platností na 1 rok. Služby za energie jsou účtovány paušálně, odpadá tedy provádění složitých výpočtů a vyúčtování za služby.
Zahrada a garáž:
K domu náleží zahrada s okrasnými dřevinami a keři, dřevěný altánek s možností posezení a grilování, je zde 100m2 zastřešená terasa se zabudovaným venkovním bazénem 7x3mx1,5 a garáž cca 25 m2 s dalšími parkovacími místy pro 2 až 3 automobily. Garáž je součástí nájmu jednoho bytu.
Podrobnosti k výnosům z pronájmů a další informace Vám rádi sdělíme. Veškeré info po domluvě s paní Gratzovou v kanceláři.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

třída Spojenců, Předměstí, Opava
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Renáta Gratzová
Renáta Gratzová
Kontaktovat prodejce
1. opavská realitka s.r.o.
Reklama
TOPlist