55 977 aktuálních nabídek
od 916 realitních kanceláří a soukromníků
Elite real service s.r.o. nabízí

Pronájem kanceláře 15182 m²

Tuřanka, Slatina, Brno (okres Brno-město)

Fotky 7
208 Kč/m²/měsíc
Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (67,-Kč/m2/měsíc) a

Základní údaje

Datum vložení 8. července 2019 ID nemovitosti N04026
Plocha pozemku 15 182 m² Obytná plocha 15 182 m²
Užitná plocha 15 182 m² Plocha nebytová 15 182 m²
Energetiká náročnost A - Mimořádně úsporná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících flexibilních kancelářských prostor v moderním Areálu Slatina v krajní části Brna. Areál je tvořen několika samostatnými budovami s kancelářemi, sklady a jeho součástí jsou i restaurace, kavárny, obchody, lékařské zázemí, banka, pošta nebo odpočinková zóna a fitness centrum. Areál disponuje celkovou administrativní plochou 15 182 m2. K dispozici jsou prostory od 44m2. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Areál Slatina se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Brna s výbornou dostupností MHD do centra, na Letiště Tuřany i autem z dálnice ve směru Praha, Vídeň, Bratislava. Areál disponuje dostatečným množstvím parkovacích stání, které je možno si pronajmout (1 000,- Kč/místo/měsíc).

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort recepce nejvyššího standardu, fasády s otevíratelnými okny s protisluneční ochranou, bezprůvanové klimatizace, 5 výtahů, společného sociálního zařízení, společné kuchyňky, záložního generátoru, kamerových, bezpečnostních a požárních systémů, 24-hodinové bezpečnostní ostrahy, telefonních systémů vedených optickými kabely a linkami ISDN, zdvojená podlaha se zátěžovými koberci a podlahovými krabicemi.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby činí 67,-Kč/m2/měsíc, přímá spotřeba energií (voda, elektřina) se vyúčtovává zvlášť.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Tuřanka, Slatina, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zdeněk Gaďourek
Zdeněk Gaďourek
Kontaktovat prodejce
Elite real service s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist