52 101 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Pronájem kanceláře 1042 m² Praha 1

Vodičkova, Nové Město, Praha

367 Kč/m²/měsíc

Základní údaje

Datum vložení 8. listopadu 2022 ID nemovitosti 641988
Plocha celková 1 042 m² Užitná plocha 1 042 m²
Plocha nebytová 1 042 m² Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i)
Konstrukce Skeletová Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Michelle reality Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem kancelářského patra celkem 1042 m2 na prestižní adrese v centru Prahy vedle pasáže Lucerna. Patro čítá celkem 23 kanceláří průměrné velikosti 27 m2, 4 kuchyňky a 6x sociální zázemí. Dále jsou k dispozici sklady, technické místnosti a vlastní rozlehlá terasa pro odpočinek. V ceně je recepce, ostraha, úklid a možnost stravování pro zaměstnance v komfortní jídelně přímo v budově. Prostory jsou volné od 1.1.2023.
Mezi válkami si důležité (a bohaté) společnosti rády stavěly velké luxusní paláce na předních pražských adresách. A tak Vodičkova je dnes přehlídkou velkolepých, relativně moderních, palácových staveb.
Mezi ně můžeme zařadit i obchodně-kancelářský objekt EGAP z let 1927-1929, jehož je autorem František Troníček. Stavební společnost Václava Nekvasila předala dokončený dům ke kolaudaci na Štědrý den roku ´29. Důležité je napojení na složitou a rozlehlou síť pasáží mezi palácem Lucerna a domem U Nováků. Typická funkcionalistická stavba je železobetonové konstrukce s osmi podlažími a několika vedlejšími trakty. Objekt je podsklepený dvěmi podzemními patry a třetím technickým podlažím s kotelnou orientovanou do Vodičkovy ulice. První velkou rekonstrukcí, v rámci které došlo též k výměně páternosteru, prošel objekt v druhé polovině devadesátých let, kdy dům připadl do majetku Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a.s. Renovace byla provedena s důrazem na původní výtvarný návrh paláce. Ten dnes hostí mimo kanceláří také drobné obchody a také třeba galerii.
Vřele doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 641374. Bližší informace Vám sdělí Helena Petruková, 777 214 065, petrukova@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vodičkova, Nové Město, Praha
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Helena Petruková
Helena Petruková
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
Kamenictví
Kamenictví

Kamenictví Obelisk

Adresa: Božanovská 1581/82, Praha, 19300
Email: kamenictvi-obelisk@seznam.cz
Web: https://www.kamenictvi-obelisk.cz
TOPlist