51 393 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků
PROKONZULTA, a.s. nabízí

Prodej obchodu 580 m²

náměstí Svobody, Brno-město, Brno (okres Brno-město)

Základní údaje

Datum vložení 23. září 2022 ID nemovitosti 22DR001226
Plocha celková 580 m² Plocha pozemku 580 m²
Užitná plocha 580 m² Plocha zastavěná 580 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Konstrukce Zděná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Naskýtá se Vám jedinečná příležitost stát se vlastníkem velmi lukrativního komerčního objektu nacházejícího se na renomované adrese v samotném historickém centru Brna, a to na adrese nám. Svobody 74/10 v domě u čtyř Mamlasů. Samotná adresa a jméno domu jsou známy nejen po celém Brně, což samo o sobě zajišťuje atraktivitu obchodního prostoru.
Aktuálně se jedná o tři samostatné nebytové jednotky, které na sebe navazují a je možné je vzájemně propojit a vytvořit jeden prostor o výměře až cca 580 m2. Jedna jednotka disponuje výkladcem a vchodem přímo z náměstí Svobody, druhé dvě jednotky mají výkladce do průchodu vedoucího do oblíbené a vyhledávané Alfa pasáže.
Prostor je vhodný na jakoukoli obchodní činnost. Nabízí se zřízení sídla či pobočky firmy, showroomu, či různorodého gastro provozu včetně restaurace, kavárny se zahrádkou, bistra, či baru apod. Vzhledem ke svému umístění je nemovitost ideálním místem pro rozšíření sítě poboček ať už z ranku restauračního či prodejního. Velkou devízou je luxusní adresa, vysoká průchodnost zákazníků a rozsáhlé výkladce.
Aktuálně probíhá vyřízení stavebního povolení na propojení všech tří jednotek a vytvoření jednoho uceleného prostoru pro gastro provoz. Pro názorné představení atraktivnosti a využitelnosti prostor můžeme poskytnout studii na rekonstrukci těchto unikátních prostor na restauraci a návrhovou vizualizaci secesní zahrádky v atriu domu.
Bližší informace k jednotkám, jejich popis, půdorysné plánky, informace o výnosech, o úpravě na gastro provoz a další jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.
V evidenci katastru nemovitostí je na listu vlastnictví uvedeno zástavní právo, tohle zástavní právo se nedotkne kupující strany.
Pokud hledáte prostory v historickém centru druhého největšího města v ČR s velkým potenciálem, aktuálním příjmem a možností přizpůsobení prostor k vlastnímu účelu a dle svých představ na nejprestižnější adrese v Brně, pak je tato nemovitost určena právě Vám.
Prodej realizujeme formou dražby obchodního podílu 100% společnosti, která nemovitosti v současné době vlastní. bližší informace žádejte u dražebníka a na jeho webových stránkách. V případě zájmu o due dilligence rádi poskytneme vážným zájemcům veškeré podklady.
Prohlídky se budou konat 28.9. v 11 hod a 19.10. v 11 hod. V případě zájmu o jiný termín prohlídky nebo o osobní schůzku, neváhejte nás kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

náměstí Svobody, Brno-město, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Eva Jeřábková
Ing. Eva Jeřábková
Kontaktovat prodejce
PROKONZULTA, a.s.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist