39 470 aktuálních nabídek
od 867 realitních kanceláří a soukromníků
Reality Široký nabízí

Prodej obchodu 652 m²

Bozděchova, Klíše, Ústí nad Labem

14 900 000 Kč
+ 1% provize + DPH
Návštěvník
136
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
2. července 2019
ID nemovitosti
2748
Plocha pozemku
195 m²
Plocha užitná
652 m²
Plocha nebytová
652 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Cena nezahrnuje
Provize
Dopravní spojení
Vlak, MHD
Elektřina
230 V
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Způsoby vytápění
Ústřední - plynové
Konstrukce
Zděná
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Druhy bytů
Podkroví
Inženýrské sítě
Telefon, Plyn
Parkování
Parkování na ulici
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Budova je postavena na pozemku v centru města Ústí nad Labem, jako řadová rohová na křižovatce ulice Masarykova a Bozděchova, je nepravidelného půdorysu, zděné konstrukce, podsklepená se třemi nadzemními podlažími a plně využívaným podkrovím. Po roce 1999, kdy byla budova zakoupena současnými vlastníky došlo v letech 2000 až 2002 ke kompletní rekonstrukci celého objektu. V rámci rekonstrukce bylo provedeno následující:
nová střecha s osazenými střešními okny, nová plastová okna, vestavba podkrovních kanceláří, nové podlahy a krytiny, nové dveře, veškeré nové instalace – elektro, plyn, voda, kanalizace, poč. sítě, zabezpečení, rozvody internetu, telefonu atd., úprava veškerých omítek, osazení elektroměrů na jednotlivá patra, nové plynové kotle, nové klimatizační jednotky, úprava a vybudování provozoven v suterénu, vybudováno nové soc. zařízení, na každém patře kuchyňky s vestavěnými KL, nové osvětlení v celém domě, kompletně vybudovaný obchodní prostor v I.NP jako prodejna.

Veškeré rekonstrukce a úpravy byly prováděny s pečlivostí a v té době nejlepších materiálů. Prostavěno bylo přes 3mil. Kč.
Plochy a dispozice jednotlivých podlaží jsou uvedeny ve fotodokumentaci z naskenované dokumentace.

Obestavěný prostor: 2.650m3
Užitná plocha: 652m2
Výměra pozemku: 195m2

Celá budova je pronajata několika různým firmám a společnostem. veškeré měření energií je z podružných elektroměrů a vodoměrů, náklady na teplo se rozpočítávají dle podlahových ploch.

Největším nájemcem je fi. Darothore, která užívá prostory od roku 2002. Dále jsou prostory pronajaty firmě ars Ústí nad labem, Verkon s.r.o., ROXY II, PERASPERAgroup, advokátní kancelář Mgr.Et.Bc. Iva Jónová, Radim Vlček, realitní kancelář, v sut. pak kosmetický a kadeřnický salon se zázemím.
Veškeré nájemní smlouvy jsou k dispozici v naší realitní kanceláři. Momentální výnos z pronajatých prostor je cca 700.000,-kč/1rok. kdy některé prostory nejsou pronajaty. Předpokládaný výnos z celého objektu je cca 1.mi. Kč.

Veškeré informace o nájemcích a pronajímaných prostorech Vám sdělíme osobně.
Parkování je zajištěno podél jednosměrné ulice Bozděchova při levém i pravém okraji vozovky. Občanská vybavenost bezprostřední – centrum města.
Veškeré další informace najdete na webových stránkách naší společností, nebo Vám je rádi sdělíme na uvedených kontaktech.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bozděchova, Klíše, Ústí nad Labem
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Roman Široký
Roman Široký
Kontaktovat prodejce
Reality Široký
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

GEOKARTING - Ing. Petr Vodňanský

Adresa: Tovární 1738/34, Ústí nad Labem, 40001
Telefon: 603 246 294
Email: vodnansky@geokarting.cz
Web: http://www.geokarting.cz
TOPlist