40 251 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
Luboš Pulec-Reality Cheb nabízí

Prodej obchodu 1982 m²

Dyleňská, Cheb

12 000 000 Kč
Cena k jednání
Návštěvník
308
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
22. července 2019
ID nemovitosti
2151959106
Plocha pozemku
1 372 m²
Plocha užitná
1 982 m²
Plocha nebytová
1 845 m²
Plocha zastavěná
433 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Cena nezahrnuje
Poplatky, Daň z nabytí nemovitosti
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina
230 V, 400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Způsoby vytápění
Ústřední - plynové
Konstrukce
Skeletová
Vybavení pronájem
Kuchyňská linka
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Inženýrské sítě
Telefon, Internet, Plyn
Okna
Plastová
Parkování
Parkování na ulici, Vlastní parkovácí stání
Příjezdy
Rampa, Zpevněný, Beton, Dlažba, Asfalt
Vytapění podrobnosti
Plyn
Wc
Splachovací
Zateplení
Zateplený
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Bezvadný

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout rozsáhlou, udržovanou , dispozičně a technicky zajímavou komerční nemovitost v užším centru města Chebu, sloužící toho času jako sídlo společnosti majitele a dále je zde umístěna velkoprodejna topenářského a vodoinstalačního zboží včetně rozsáhlého skladu, nákladní rampy, garážového stání , administrativní budovy a vedlejší stavby. Prodejnu samotnou a přilehlé sklady ( dále popsané ) provozuje jiný subjekt na základě dlouhodobé nájemní smlouvy , která může nyní i v budoucnu zajistit novému majiteli zajímavý měsíční příjem v podobě inkasovaného nájemného za prostory sloužící k podnikání.
Komerční areál - obchodní budova, administrativní budova, technické prostory a sklady , se rozkládá na ploše bez mála 1370 m2.
Další prostory zahrnují kanceláře majitele nemovitosti (4 x kancelář + zázemí ).
Soubor objektů a pozemků je situován v obchodně a komerčně zajímavé části města Chebu. V bezprostředním okolí se nachází téměř nový městský zimní stadion s krytou halou, restaurace, dále velkoprodejna malířských potřeb , prodejna elektrospotřebičů, velkoprodejna nápojů , revitalizované bytové domy, budova Policie ČR, areál stavební firmy a v ne poslední řadě i krásný a udržovaný park. V budoucnu se v této města počítá s novou výstavbou polyfunkčních domů ( bydlení, v přízemí obchody) a dále s výstavbou městských lázní.
Samotná hlavní budova prodejny je cca dvacet let po výstavbě, s průčelím zasahuje a lemuje ulici Dyleňská, kde zaujímá celkovou šířku stavební pozemku a vytváří hlavní dominantu křižovatky ulic Dyleňká a náměstí Prokopa Holého. Prodejní část nemovitosti není podsklepena, skládá se z hlavního obchodního – prodejního prostoru s výlohami nacházejícího se v 1. NP ( přízemí). Ve 2.NP ( 1. Patře) ,propojeném s hlavním obchodním prostorem dvěma dostatečně prostornými a bezpečnými schodišti, se nachází další prodejní prostor. Obchodní prostor v 1.NP a 2. NP dosahuje výměru cca 636 m2. Štukové omítky, malba, železobetonové schodiště 2x , dlažba, obklady.
Propojena s prodejnou interiérem či zásobovací částí ,přístupnou vozy, je dále administrativní budova, stávající sídlo společnosti pana majitele. Kanceláře jsou prostorné, vkusné, velmi zachovalé ,renovované v roce 2017, s kuchyňkou a sociálním zázemí . Tato budova je podsklepená, v přízemí se nachází 3 kanceláře a v 1. Patře další 4 dispozičně propojené kanceláře. Plocha každého podlaží je cca 94 m2 ( 1.PP,1.NP, 2.NP) . Nejen zmíněnou administrativní část nemovitostí bude v budoucnu možné využít novým vlastníkem pro své potřeby či pronajmout. Suterén obsahuje technické zázemí , kotelnu. Objekt je vytápěn kondenzačním plynovým kotlem. Teplá voda zajištěna elektrickým ohřevem v boilerech. Stavební výplně – okna, dveře – plastová, automatická zásobovací rolo brána.
Konstrukce je kombinovaná, skeletová s klasickou stěnovou konstrukcí, skelet je ocelový. Světlost prodejní části nemovitosti je také umožněna, mimo jiné, také zajímavě řešeným proskleným světlíkem o ploše cca 6,5 * 5,5 m.
Rozsáhlé skladové prostory obsluhované přes nákladní rampu z ulice Dyleňská či též s možností zásobování z ulice na Hradčanech dosahují výměry cca 500 m2, dřevěný vázaný jednoduchý krov, betonová litá podlaha se stěrkou. Štuky, elektroinstalace, část stropů skladu prosvětlena .
Stavby samotné nejsou ve svém pojetí a dispozici jednostranně určeny jen pro stávající model výtěžnosti/ užití a nabízejí tak širokou škálu možného užití. Samotná architektonická kvalita, umístění a budoucí možnost rozšiřování města Chebu i v této zajímavé a kultivované části města , nabízí novému vlastníkovi velmi dobrou investici . Přispívá k tomu , v neposlední řadě i fakt, že nemovitosti, jak stojí a leží, lze okamžitě, bez investic, oprav užívat, neboť jsou ve velmi dobré stavu , pečlivě technicky zpracované a udržované.
Uvítáme osobní jednání, telefonický rozhovor v případě této realitní zakázky, bude sloužit pro doladění osobní schůzky a podání případně jen základní informací. Děkuji za pochopení.
Těším se na budoucí spolupráci.

Bez PENB, dočasně tř. „G“.


Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dyleňská, Cheb
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Luboš Pulec-Reality Cheb
Reklama

Budete potřebovat?

Barvy a laky
Barvy a laky

ColorMax

Adresa: Kasární náměstí 7, Cheb, 35002
Telefon: 775 201 067
Email: colormax@colormax.cz
Web: https://www.colormax.cz
TOPlist