55 131 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX MONARCHA nabízí

Pronájem obchodu 153 m²

Nádražní I, Velká Bystřice (okres Olomouc)

28 000 Kč/měsíc
+ DPH, + provize RK, + poplatky za energie

Základní údaje

Datum vložení 28. prosince 2022 ID nemovitosti 352449
Plocha pozemku 153 m² Užitná plocha 153 m²
Plocha zastavěná 313 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Inženýrské sítě Telefon Parkování Parkoviště
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k podnájmu komerční prostor o celkové podlahové ploše cca 153m2 na křižovatce ulice Nádražní I. a velmi frekventované ulice ČSA ve Velké Bystřici. Prostor se skládá ze zádveří navazující na prostornou halu (cca 55 m2) s chodbičkou do dvou kanceláří (12,5 m2 a 15,7m2). Prostor nabízí široké možnosti využití jako kancelářské prostory, obchodní prostory, skladovací prostory, ordinace, drobná výroba (např. krejčovská dílna apod.), kadeřnictví, případně jiné komerční prostory. V ceně nájemného je možnost využívat dvě reklamní plochy na fasádě budovy viz označení a dvě vyhrazená parkovací stání před budovou. Z haly je dále přístup do skladového prostoru (53,2m2) a kuchyňky s kuchyňskou linkou, se sociálním zázemím s WC a úklidovou místností. Prostor je vytápěn pomocí plynového kotle, který je společný pro celou budovu, ohřev vody je zajištěn samostatným bojlerem. Okna a výlohy jsou plastové s dvojskly vybavené venkovními žaluziemi v kombinaci s vnitřními vertikálními, dvě výlohy jsou opatřené otevíracími větracími okny v horní části. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě - plynovod, obecní vodovod, elektrická síť (230V/380V), kanalizace i na optický kabel pro vysokorychlostní internet. Podlahy místností jsou betonové, pokryté PVC. Prostory jsou vybavené klimatizací (třemi vnitřními jednotkami) s funkcí větrání.
Služby, které je možné po domluvě s majitelem dále využívat: zabezpečovací systém Jablotron napojený na pult centrální ochrany, pronájem oboustranného billboardu vedle cesty k Makru, fólie do výloh.
Uvedené nájemné je uvedeno bez DPH a poplatků za energie (elektřina a plyn cca 5 000,- Kč bez DPH). Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK činí jeden měsíční nájem + DPH. Pro více informací a domluvení případné prohlídky kontaktujte makléře této nabídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nádražní I, Velká Bystřice (okres Olomouc)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Karel Fiala
Bc. Karel Fiala
Kontaktovat prodejce
RE/MAX MONARCHA
Reklama
TOPlist