52 096 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Pronájem obchodu 26 m²

Liberec III-Jeřáb, Liberec

230 Kč/m²/měsíc
+ zálohy za energie +služby + jistota 3x nájemné.

Základní údaje

Datum vložení 5. prosince 2022 ID nemovitosti 23816
Plocha celková 26 m² Užitná plocha 26 m²
Plocha nebytová 26 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Skeletová Vlastnictví soukromé
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují do nově vznikajícího projektu Rezidence RoSa Liberec v dolním centru krajského města naproti Krajskému úřadu, které se otevřelo 1.9.2022 aktuálně nabízíme možnost pronájmu komerčního prostoru určeného pro občanské služby. Prostor se nachází v přízemí domu s vchodem z ulice U Nisy a s prosklenou výlohou. Velmi lukrativní adresa.

Projekt Rezidence RoSa Liberec nabízí k pronájmu celkem 98 jednotek pro seniory a s tím spojené i komerční prostory. Maximální servis rezidence, recepce, NON-STOP služba, kamerový systém, v budově je k dispozici restaurace, pekárna, vinotéka, kadeřnictví, obchod se smíšeným zbožím, praktický lékař, zubní lékař, kosmetika, minimarket se smíšeným zbožím.
Poslední volný prostor cca 26 m2 určený a připraven na provoz služeb. Již nyní možné rezervování ideálního prostoru na skvělé adrese v Liberci naproti krajskému úřadu, ul. U Nisy, s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Nájemné je stanoveno za obchodní prostory 230 Kč/m2/měs. V ceně nájemného není započtena částka za spotřebu energie cca 2.000 Kč a další služby počítané 60 Kč/m2. Pro více informací ohledně nabídky kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Neplatí se provize RK. Ev. číslo: 23816. Bližší informace Vám sdělí Robert Táborský, 775 387 887, taborsky@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Liberec III-Jeřáb, Liberec
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Robert Táborský
Robert Táborský
Kontaktovat prodejce
Reality 11
Reklama
TOPlist