56 064 aktuálních nabídek
od 925 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Pronájem obchodu

Mlýnská, Trnitá, Brno (okres Brno-město)

Fotky 8
17 000 Kč/měsíc
+ DPH + služby + energie + peněžitá jistota

Základní údaje

Datum vložení 7. září 2022 ID nemovitosti 18528
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Pronájem obchodního prostoru 40,7m2 nacházející se v 1.NP polyfunkčního domu Ryolit na ulici Mlýnské v centru Brna. Prostor má přímý přístup z chodníku, velký výkladec se vstupními dveřmi. Umístěn je v těsné blízkosti nákupního a zábavního centra Vaňkovka, rychle se rozrůstající Nové Vlněny, starého Tesca a administrativní budovy DORN. Bezproblémová dostupnost MHD, vlakové i autobusové nádraží je doslova pár kroků.

Obchodní prostor nelze pronajmout za účelem prodeje potravinářského sortimentu. Vlastní obchodní plocha má 37,1m2 a je z ní přístupná předsíňka s umyvadlem 1,7m2, samostatné WC 1,9m2. Výkladce i vstupní dveře jsou hliníkové, na podlaze je položena dlažba, v místnosti je dostatek osvětlovacích těles. Připojení na internet DIAL TELECOM a UPC/Vodafon. Nad obchodním prostorem na fasádě je umístěna osvětlená reklama, která bude nájemci k dispozici. Vhodné pro kontaktní místo s klienty, pobočku společnosti, výdejové místo, e-shop, atd.

Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6měsíců, jiná dohoda možná. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Vhodné pouze pro plátce DPH.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit náklady na energie a služby a poplatky spojené s užíváním obchodních prostor, k nájemnému bude účtováno DPH, měřidlo el. energie bude přepsáno na nájemce. Majitel požaduje peněžitou jistotu.

Volné od 1.3.2023

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mlýnská, Trnitá, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jana Paušová
Jana Paušová
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist