38 647 aktuálních nabídek
od 865 realitních kanceláří a soukromníků
SORETA Group, a.s. nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 6718 m²

Dvorec, Nepomuk (okres Plzeň-jih)

na dotaz
Cena k jednání. Informace v RK. Zájemcem nabídnutá cena bude předložena k posouzení.
Návštěvník
239
Již prohlíželo tuto nemovitost
Ikona
třeba 250 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení
4. února 2019
ID nemovitosti
10719
Plocha pozemku
15 091 m²
Plocha užitná
6 718 m²
Plocha nebytová
6 718 m²
Plocha zastavěná
7 276 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Cena nezahrnuje
Provize
Dopravní spojení
Vlak, Silnice, Dálnice
Elektřina
230 V, 400 V
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Způsoby vytápění
Lokální - plynové
Konstrukce
Jiná
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Inženýrské sítě
Plyn
Parkování
Garáž, Parkování na ulici
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej rozsáhlého areálu sestávajícího z administrativně výrobní budovy, spojovacího krčku, novostavby výrobní haly, ubytovny s garážemi, bývalé kotelny, plechového skladu, laminátového skladu, vrátnice, zpevněných ploch a pozemků. Administrativně výrobní budova je třípodlažní podsklepená zděná stavba s podkrovím, propojená s budovou spojovacího krčku a výrobní haly. Zdivo cihelné, stropy monolitické železobetonové a keramické, střecha valbová s dřev. trámovou konstr. krovu a krytinou z eternit. šablon. Povrchy podlah dlažba a beton. Schodiště železobetonové s povrchem terazzo. Nákl. výtah nosnost 1t. Okna plastová s dvojskly, ve vikýřích okna dřevěná s jednoduchým zasklením. Elektronické posuvné vstupní dveře. Napojení na el. 230 i 400V, veř. vodovod, kanalizaci a zemní plyn, vytápění a ohřev TV z plyn. kotelny ve spojovacím krčku, ocel. deskové radiátory. Zahájena nadstandartní modernizace (nové kanceláře a jednací místnosti s prosklenou bezrámovou stěnou a sociální zázemí v 1.NP budovy). Částečně zanedbaná údržba, mírné morální a technické opotřebení. Novostavba ocelové zateplené haly je jednopodlažní stavba s ocel. montovanou nosnou konstrukcí s přípravou pro jeřáb. dráhu pro dodatečné osazení dvou portálových jeřábů, obvod. konstrukce z tepelně izolačních PUR panelů. Střecha montovaná z ocel. profilů, krytina alukryt s polykarbonát. střeš. světlíky. Okapy a svody pozink. Okna plastová, plastová rolovací vrata. Podlahy betonové. Napojení na el. 230 i 400V a zemní plyn. Vytápění fukary na zemní plyn typu sahara, rozvod vzduchotechniky s rekuperací, rozvod tlak. vzduchu. Nadstandartní stavba ve velmi dobrém stavu. Soc. zázemí pro výrobu je umístěno ve spojovacím krčku. Budova spojovacího krčku je dvoupodlažní nepodsklepená zděná stavba haly provozně propojující administrativní budovu a výrobní halu. Zdivo cihelné, železobetonové monolitické sloupy a stropy, střecha sedlová s mírným sklonem s ocelovými příhradovými vazníky, krytina alukryt. Okna plastová, rolovací plastová vrata. Povrchy podlah keramické a betonové. Napojení na el. 230 i 400V, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn. Vytápění a ohřev TV z plyn. kotelny s ocel. deskovými radiátory, doplněné o teplovzdušné fukary typu sahara. Vzduchotechnika s rekuperací tepla, nová elektrorozvodna, serverovna. V 1.NP nadstandartně provedené soc. zázemí a jídelna. Velmi dobrý stav s výjimkou fasády.
Ubytovna je dvoupodlažní podsklepená zděná stavba, provozně propojená s půdou nad garážemi. Vytápění el. přímotopy. V části garáží se jedná o jednopodlažní nepodsklepenou zděnou stavbu s půdou, rozdělenou na šest řadových garáží, z nichž jedna má montážní jámu. Bývalá kotelna je jednopodlažní podsklepená zděná stavba původní kotelny na LTO. Dříve využívána jako lakovna.
Plechový sklad je ocelová jednopodlažní stavba se zděnou vestavbou truhlářské dílny.Laminátová skladová hala je budova se zděnou podezdívkou a samonosnou valenou laminátovou střechou.
Prodej nemovitostí v insolvenčním řízení.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dvorec, Nepomuk (okres Plzeň-jih)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Štěpánka Šindelářová
Štěpánka Šindelářová
Kontaktovat prodejce
SORETA Group, a.s.
Reklama

Budete potřebovat?

Elektrikáři
Elektrikáři

Pavel Fencl

Adresa: Žichlice 43, Hromnice, 33011
Telefon: 728 756 829
Email: pafencl@volny.cz
Web: https://www.ceskestavby.cz/firmy/pavel-fencl.html
TOPlist