38 260 aktuálních nabídek
od 867 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Profil nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 490 m²

Sedlice (okres Strakonice)

4 200 000 Kč
Konečná cena včetně právních služeb a provize

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení 8. ledna 2022 ID nemovitosti 330627
Plocha celková 14 987 m² Plocha pozemku 14 987 m²
Užitná plocha 490 m² Plocha zastavěná 288 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Žumpa, septik
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Inženýrské sítě Telefon Parkování Parkoviště
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Chtěli by jste provozovat zavedený motorest s dvéma stavbami občanského vybavení, s velkými pozemky 14 987 m2, na hlavním tahu E 49 s blízkým
nájezdem na budovanou dálnici D 4 mezi Prahou, Pískem a Strakonicemi !? Potom Vám ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme pěkný komerční objekt s rozsáhlými pozemky s možností obnovení kempu s 68 místy pro stany, případně karavany, na upravené ploše a s tzv. domečkem, který má v podkroví byt 2+ 1 a dole toalety, sprchy a skladovací prostory pro kemp. Restaurace v motorestu byla doposud v plném provozu, nyní uzavřena, nově vymalována, má 50 míst k sezení a v létě má ještě 24 míst na terase. Kuchyň sklady, zázemí a sklepy je nutno nově vymalovat a kuchyň popřípadě zmodernizovat. Ekonomicky velmi zajímavé je, že voda je čerpána z vlastních vrtů na pitnou i užitkovou vodu, rozvedena potrubím po celém domě, přes darling ve sklepě. Plyn z tankeru je přiveden ke sporákům v kuchyni. Celý objekt je vytápěn krbovým topením s kotvou, ve velkých mrazech je možno přitopit elektrickými panely.
V 1. patře jsou čtyři pokoje se samostatnými koupelnami s WC. Momentálně je v těchto pokojích ubytováván personál. Ohřev vody je zajištěn elektrickými bojlery. Veškeré potřebné stavební a instalační studie a plány je možno vidět.
Bezvadná je zpevněná parkovací plocha nejen pro osobní vozy, ale hlavně pro kamiony. Tento motorest je jediným, poskytujícím na této trase potřebné služby: odstavné parkování, stravování, televizi, wifi a benzínovou čerpací stanici v dosahu 2 minut v Sedlici.
Tato nemovitost skýtá jedinečnou příležitost poskytnout nově dovolené v kempu, s nevysokými náklady na opětovné zprovoznění.
( Navíc dalších 11 835 m2 louky lze po dohodě přikoupit či dlouhodobě pronajmout.)
Rádi Vám pomůžeme se zajišťováním financování.
Těšíme se na prohlídku s Vámi!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Sedlice (okres Strakonice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Helena Hrabětová
Mgr. Helena Hrabětová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Profil
Reklama
TOPlist