38 356 aktuálních nabídek
od 873 realitních kanceláří a soukromníků
NAXOS a.s. nabízí

Prodej skladu 3250 m²

Jihlava

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení 15. září 2021 ID nemovitosti N03648
Plocha celková 3 250 m² Plocha pozemku 11 000 m²
Užitná plocha 3 250 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji výrobně skladovací areál nacházející se v průmyslové zóně Hruškové Dvory u Jihlavy na pozemcích s rozlohou 11.000 m2. Hlavní stavbou areálu je budova č.p. 116, jejíž prostory jsou funkčně rozdělené na výrobu, skladování a administrativu. Prostory vhodné pro výrobu a skladování 2.000 m2, kancelářské prostory 800 m2, hlavní budova obsahuje rovněž zázemí pro zaměstnance o celkové ploše 400 m2 (jídelna, sociální zařízení,šatny, sprchy…).

Areál kolaudován v roce 2012 jako výrobní a skladovací prostor, výstavba probíhala ve vysokém standardu - náklady na výstavbu a zprovoznění areálu 100 mil. Kč. Areál po celou dobu udržován a je ve výborném stavu. Přístup do výrobně skladovací haly je zajištěn třemi vraty - každá vrata mají svůj vlastní asfaltový nájezd, dostatek parkovacích míst - 100 ks včetně garáží.

Areál střežen kamerovým systémem, možnost využití internetu zdarma, všechny místnosti klimatizované, konstrukce haly - železobeton, lité podlahy, plynové topení, panelová střecha s polystyrenovou izolací, bezbarierový výtah, ČOV, trafostanice.

Součástí prodeje jsou rovněž movité věci (plně vybavené kanceláře, příruční sklady v železných klecích, šatní skříňky…).

Dle platného územního plánu jsou pozemky určené pro výrobu a skladování - bez výškového limitu pro skladovací halu, koeficient zeleně činí 0,2. Realizace výstavby nové skladovací haly v zadní části areálu či na současném velkorysém parkovišti nabízí potenciál pro navýšení výrobně - skladovacích prostor.

Rovněž je možné na areál nahlížet jako na investiční nemovitost, neboť objekt je částečně pronajat.

Kompletní stavební dokumentace k dispozici.Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Jihlava
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

NAXOS a.s.
Reklama
TOPlist