40 325 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej výrobního objektu 2198 m²

Česká Lípa

2 900 000 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře
Návštěvník
100
Již prohlíželo tuto nemovitost
Ikona
třeba 250 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení
6. prosince 2020
ID nemovitosti
297649
Plocha celková
2 464 m²
Plocha pozemku
2 464 m²
Plocha užitná
2 198 m²
Plocha zastavěná
266 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Hledáte pro své podnikání objekt již fungující jako dílny a sklady s dobrou dostupností do České Lípy?

Objekt, který vám nabízíme, se nachází na okraji Dobranova asi 4 km od České Lípy. Skládá se ze 2.198 m2 převážně zpevněných ploch a na ně navazující stavby. V ní se nacházejí dvě dílny a skladové prostory v přízemí a zejména na půdě, která má betonovou podlahu.

Předmětem nabídky jsou následující pozemky: parc.č. 309/1 2.198 m2, druh pozemku ostatní plocha a parc.č. 310 / 3 zastavěná plocha 266 m2, druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří, součástí je stavba bez čp v katastru nemovitostí evidovaná jako zemědělská stavba.

Stávající objekt je původně zemědělskou stavbou, která byla v minulosti v rámci dělení vlastnických práv po dědictví rozdělena na třetiny. Jedná se o dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou, kde v přízemí je umístěno sociální zázemí, sklad a dvě zámečnické dílny. Druhé nadzemní podlaží je podkrovní sklad přes celý půdorys objektu. Objekt je od sousední části oddělen požární stěnou.

Vstup do objektu vjezdovými vraty a dveřmi. V 2. NP jsou dveře ve štítu, kde byla doprava zajištěna stavebním výtahem NOV. Stav objektu před rekonstrukcí. Provedeno částečné zateplení a nová střešní krytina Lindab. Přiveden Internet, WIFI a kamerový systém.
Objekt a pozemek 20 let sloužil jako zařízení staveniště stavební společnosti. Je zde umístěno několik plechových skladů a mobilní haly na uskladnění stavebního materiálu a stavebních technologií. Pozemek je oplocen. K objektu vedou betonové příjezdové a manipulační plochy. Objekt má samostatné měření elektrické energie a samostatnou vodovodní přípojku.
Přes část pozemku vede přivaděč vody.

Objekt je podle územního plánu určen pro výrobu s menší zátěží a neměl by nadměrným způsobem rušit ani omezovat své okolí.

Pozn: Byla připravována projektová dokumentace na rekonstrukci stávajícího objektu následujícího rozsahu: Rozvody EI, ZTI, VZT, UT a kotelna. Výměna výplní otvorů: oken, vrat a dveří. Změna dispozice schodiště do 2 NP, zateplení 2 NP a rekonstrukce sociálního zázemí. Lité podlahy v 1 a 2NP. A zároveň byl zvažován záměr výstavby nové budovy, která by byla koncipována jako 3 podlažní objekt v části sociální a administrativní. Výrobní část je 2 a 1 podlažní, kde výška objektu zůstává, ale mění se světlá výška výrobních prostor. Vstupní část se sociálním zázemím a obslužností spojuje komunikačně stávající a nový objekt.

Chcete si objekt prohlédnout a zjistit, jestli by vyhovoval vašim záměrům? Pak nás kontaktujte, abychom si mohli domluvit prohlídku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Česká Lípa
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Living
Reklama
TOPlist