38 833 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej výrobního objektu 1250 m²

Hliněný Újezd, Malý Bor (okres Klatovy)

Cena na dotaz
Pro více informací prosím volejte makléři.

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení 30. září 2021 ID nemovitosti 417566
Plocha celková 1 250 m² Užitná plocha 1 250 m²
Plocha nebytová 1 250 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zajímavých komerčních prostor vhodných k podnikání. Objekt se nachází v obci Hliněný Újezd, který je vzdálen pohých 6 km od Horaždovic a 15 km od Sušice.

Tyto prostory jsou nyní využívány k lehké výrobě. Dříve byly tyto prostory využívány jako truhlárna a původně objekt sloužil jako zemědělská budova a sklady.


Prostory lze využít např. pro farmu, truhlářskou dílnu, výrobu, autoopravnu, autodopravu, sklad zboží - stavebnictví, různé dílny a další.

Celková plocha pozemku činí 9.830 m2 z toho zastavěná plocha činí cca. 1.250 m2.

Prostory jsou rozděleny takto:

Budova bez čísla popisného na parcele 46/1 byla využívána jako sklad materiálu a je napojena na el. síť a na vodovodní řad.

Budova s číslem popisným 39 na parcele 46/2 která dříve sloužila jako zemědělská budova, byla upravena a nyní je využívána pro lehkou výrobu. Přízemní hala se sedlovou střechou je rozdělená na výrobní a skladovací prostory, kotelnu, šatnu a hygienické zázemí pro zaměstnance. Tato část haly je zděná a je vytápěná elektrickým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva, je do ní přivedena el. síť, voda z řadu a je napojena na obecní dešťovou kanalizaci. Splašková voda je svedena do jímky. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.
Ve střední části haly je k využití i druhé nadzemní podlaží, které je přístupné po venkovním betonovém schodišti a je členěno na kancelář, sklad, kuchyňku a WC s koupelnou.
Na halu dále navazuje přístřešek, který byl dříve otevřený a stávající majitelé jej uzavřeli plechovými stěnami a slouží ke skladování.


Objekt je přístupný i pro nákladní pro nákladní auta a celý prostor je oplocen.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací prosím volejte makléři. Ev. číslo: 23351. Bližší informace Vám sdělí Petra Pejcharová, 739 685 008, pejcharova@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hliněný Újezd, Malý Bor (okres Klatovy)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Petra Pejcharová
Petra Pejcharová
Kontaktovat prodejce
Reality 11
Reklama
TOPlist