48 425 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej výrobního objektu 1096 m²

Milíčovo náměstí, Kroměříž

Základní údaje

Datum vložení 8. září 2022 ID nemovitosti 640648
Plocha celková 1 096 m² Užitná plocha 1 096 m²
Plocha nebytová 1 096 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Jiná Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje na základě výhradního obchodního zastoupení prodej multifunkčního areálu v centru města Kroměříže , který nabízí jedinečnou možnost spojení podnikání a bydlení v uzavřeném areálu nebo možnost jakékoliv komerční činnosti včetně přestavby prostor na bytové jednotky.

Areál se skládá ze tří samostatných budov, v jejichž středu je otevřené parkoviště o ploše 360 m2.

První z budov , která sloužila jako výroba drobných dekorací , má zastavěnou plochu 294 m2 a jsou zde ve 2 patrech umístěny kanceláře , kuchyňka a sociální zázemí. Jednoduchou stavební úpravou lze tyto prostory upravit na několik bytových jednotek nebo využít jako kombinaci administrativních a výrobních prostor. Budova je podsklepená.

Druhá z budov slouží jako velká autodílna , lze ji však využít i k jiným komerčním účelům. Na tuto budovu navazuje krásný slunný dvorek s venkovním krbem, kde je možnost posezení v naprostém soukromí.

Třetí budova o zastavěné ploše 260 m2 sloužila jako výrobní hala , má stropy vysoké 6 m a lze ji využít také jako velmi prostorný sklad.

Celý areál lze vytápět pomocí kamen na pevná paliva nebo elektrickými radiátory. Vzhledem k velikosti střechy se zde nabízí možnost využití fotovoltaických panelů , čímž se objekt stane energeticky samostatný.

Je zde vlastní studna i veřejný vodovod.

Pro bližší informace a prohlídku tohoto velmi zajímavého objektu mne prosím kontaktujte. Ev. číslo: 640034. Bližší informace Vám sdělí Ing. Jolana Krajčová, 734 358 582, 571 817 817, development@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Milíčovo náměstí, Kroměříž
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Jolana Krajčová
Ing. Jolana Krajčová
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist