55 887 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
ETAPA REALITY nabízí

Prodej zemědělského objektu 650 m²

Ktiš-Pila, Ktiš (okres Prachatice)

1 500 000 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK

Základní údaje

Datum vložení 20. srpna 2022 ID nemovitosti 22049
Plocha celková 750 m² Plocha pozemku 750 m²
Užitná plocha 650 m² Plocha zastavěná 400 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Parkování Garáž Vytapění podrobnosti Uhlí
Vlastnictví státní, obecní, jiné Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zajímavý objekt bývalé sýpky (špejcharu) s obytným domem na okraji obce Ktiš - Pila. V katastru nemovitostí vedeno jako průmyslový objekt s číslem popisným.

Ktiš obklopují vysoké vrchy a hluboké lesy a najdeme ji na hranici CHKO Blanský les. Blanský les je širší podhůří Šumavy a představuje pozoruhodně zachovalý krajinný celek. Pokud hledáte přírodu a prostředí, které je zatím jen málo narušeno negativními vlivy lidské činnosti, tak toto místo tomu odpovídá.

Nemovitost, která nabízí podnikatelské či investiční příležitosti, není v dobrém stavu a je nutná její celková rekonstrukce. Tvoří ji dva objekty - bývalá sýpka o velikosti zastavěné plochy cca 230 m² a dům se zastavěnou plochou cca 170 m², který byl využíván k bydlení. Sýpka je podsklepená, má dvě podlaží a podkroví. V domě, který má tři podlaží, byly bytové jednotky o dispozicích 4+1, 3+1 a 1+1 s celkovou podlahovou plochou cca 220 m². Do objektu je zavedena elektřina a je napojen na obecní vodovod. Vytápění zajišťovala kamna na tuhá paliva. K dispozici je zemní plyn, který je na hranici pozemku. Odpad je vyřešen pomocí jímky. K objektu vede obecní komunikace.

Ktiš je malebné místo s cca 520 obyvateli. Leží 19 km od Prachatic a 22 km od Českého Krumlova. K občanské vybavenosti patří mateřská a základní škola (pětiletá malotřídka), dva obchody s potravinami a se smíšeným zbožím, pošta, lékař, kulturní dům, autobusové spojení. A hlavně si místo oblíbíte pro okolní krásnou přírodu. Obcí vede cyklotrasa a jižně od Ktiše (1,2 km) se nachází přírodní koupaliště s čistou vodou a pěknými travnatými a písčitými plážemi. Ktišský rybník je oblíbený i mezi rybáři.

Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučuji osobní prohlídku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Ktiš-Pila, Ktiš (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Romana Freyová
Romana Freyová
Kontaktovat prodejce
ETAPA REALITY
Reklama
TOPlist