38 422 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků
Centrum aukcí.cz s.r.o. nabízí

Dražba zemědělského objektu 1155 m²

Chlum (okres Česká Lípa)

4 000 000 Kč
Vyvolávací cena dražby

Základní údaje

Datum vložení 15. ledna 2022 ID nemovitosti 5681
Plocha celková 2 904 m² Plocha pozemku 2 904 m²
Užitná plocha 1 155 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Cena nezahrnuje Právní servis, Provize Konstrukce Jiná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej rozlehlé zemědělské usedlosti v malebné obci Chlum u Dubé, nedaleko Máchova jezera, k.ú. Chlum u Dubé, obec Chlum, okres Česká Lípa.

Nemovitost, o dvou prostorných domech s popisnými čísly, se nachází na klidném místě s výhledem do přírody a na zříceninu hradu Starý Bernštejn

Oba třípodlažní domy mají zachovány původní stavební prvky – dřevěná podlaha, špaletová okna, schodiště, velké půdní prostory.

Starší roubenka se stájí a zachovalými, kamennými žlaby se datuje k roku 1750 a není připojena k IS. V přízemí se nachází prostorná, obytná místnost, ve 2 NP jsou tři pokoje a půda, nová dřevěná okna a zrekonstruovaný balkón.

Druhá, zděná budova byla přistavěna ve 20. letech 19. století. V přízemí je velká kuchyně s dochovanými kamny, koupelna s vanou, toaletou a bojlerem pro ohřev vody, v 1. patře jsou dva pokoje, jedna velká místnost, orientována do zahrady a dvoupatrová, prostorná půda. Tato budova je připojena na veřejný, vodovodní řád, elektřinu, odpad je řešen jímkou, vytápění na pevná paliva a přímotopy.

Na pozemku, o celkové rozloze 2.904 m2, se nachází prostorná, zděná stodola s uzamykatelnou garáží, funkčním kurníkem, prostorem na dřevo, udírna, sklípek, pět kamenných chlívků, zahrada se vzrostlými, ovocnými stromy o velikosti 1.560 m2, parkování uvnitř areálu, zcela oploceno.

Budovy jsou ve velmi dobrém technickém stavu (střechy, okapy, půdní prostory, bez vlhkosti), obecní příjezdová komunikace.

V obci je základní občanská vybavenost, ostatní v nedaleké Dubé, Doksech nebo České Lípě. Dobré autobusové spojení do Prahy (Holešovice, Florenc).

Vzhledem ke krásné lokalitě, vhodné jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci (koupání, rybaření, houbaření, turistika, cykloturistika, chov zvířat).

Jedná se o prodej č.p. st. 105/1 (205 m2, zastavěná plocha a nádvoří – součástí je stavba č.p.2), p.č. st. 105/2 (950m2, zastavená plocha a nádvoří – součástí je stavba č.p. 97), p.č. st. 105/3 (33m2, zastavěná plocha a nádvoří), p.č. 34 (1561m2, zahrada), p.č. 35 (126m2, vodní plocha), p.č. 38/2 (29m2, zahrada).

Objekt se prodává formou dobrovolné elektronické aukce, kterou zvládnete hravě od svého počítače. Pro klienty, kteří by měli zájem o pomoc při své první aukci, máme připravenou emailovou podporu, případně kompletní zastoupení při průběhu aukce.

Aukční jistota je vratná všem v plné výši do 7 pracovních dnů od ukončení aukce, kromě vítěze aukce. Vítězi aukce se aukční jistota zúčtuje jako odměna dle Aukční vyhlášky – pravidel aukce.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti, pozemku, porostu, aktuální možnosti způsobu výstavby u příslušného úřadu apod. zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce. Účast v této dobrovolné aukci není zpoplatněna.

Hromadná prohlídka bytu se uskuteční dne 05.02.2022od 10:00. Na prohlídku Vám doporučujeme se objednat, pokud se neobjedná žádný zájemce, prohlídka se konat nebude.

Internetová aukce se uskuteční dne 08.02.2022 od 10:00.

Bližší informace v odkazu:
s-drazby.cz/drazba/1850/prodej-rozlehle-zemedelske-usedlosti-v-obci-chlum-u-dube-ku-chlum-u-dube-okres-ceska-lipa-2293.html

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Chlum (okres Česká Lípa)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Miluše Březinová
Miluše Březinová
Kontaktovat prodejce
Centrum aukcí.cz s.r.o.
Reklama
TOPlist