59 801 aktuálních nabídek
od 988 realitních kanceláří a soukromníků

KUZO Partners s.r.o. - Makléři

Adresa: Olbrachtova 599/8, 29301 Mladá Boleslav
Telefon: 775 560 892
Telefon: 603 560 830
E-mail: info@kuzopartners.cz
Web: http://www.kuzopartners.cz
Poskytujeme veškerý realitní servis vztahující se k obchodnímu případu, včetně zajištění právního servisu. Klientům podrobné informace spojené s našimi službami sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej nemovitosti. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru.

Makléři (46)

Aleš Doubek
724 900 159
doubek@kuzopartners.cz
31
Štefan Domokoš, OZ Zlín
603247366
domokos@kuzopartners.cz
28
Alena Malá
775 560 892
alena.mala@kuzopartners.cz
25
Šárka Henychová
728455959
sarka.henychova@kuzopartners.cz
14
Petr Cahajla
602 127 087
petr.cahajla@kuzopartners.cz
10
Filip Komorous
733101395
filip.komorous@kuzopartners.cz
9
OZ Mladá Boleslav
775 560 890
ozmb@kuzopartners.cz
8
Daniel Ambrůžek
721 462 318
daniel.ambruzek@kuzopartners.cz
7
Bohuslav Dubanský
608 048 941
bohuslav.dubansky@kuzopartners.cz
7
David Helger
604 610 475
david.helger@kuzopartners.cz
5
Eva Petrušová
775 711 787
eva.petrusova@kuzopartners.cz
5
Michal Štefan
777 486 549
michal.stefan@kuzopartners.cz
5
OZ Galager
608 120 700
galager@kuzopartners.cz
5
Vladimír Kraus
603537990
ozpraha7@kuzopartners.cz
5
Veronika Kozáková
722633874
veronika.kozakova@kuzopartners.cz
5
Michal Radotínský
777106906
michal.radotinsky@kuzopartners.cz
5
Jan Celta
728717867
jan.celta@kuzopartners.cz
5
Dušan Paľa
+420602520203
dusan.pala@kuzopartners.cz
4
Alexandar Škugor
603 153 518
a.skugor@kuzopartners.cz
4
Robert Částek
737 441 453
robert.castek@kuzopartners.cz
4
OZ Svitavy
730 627 799
ozsvitavy@kuzopartners.cz
4
Michal Taufer
777 200 181
michal.taufer@kuzopartners.cz
4
Helena Murtinger
777 967 772
helena.murtinger@kuzopartners.cz
3
Iveta Ziková
723392970
iveta.zikova@kuzopartners.cz
3
Milan Jandejsek
731 616 121
milan.jandejsek@kuzopartners.cz
3
Pavel Šabata
602 833 339
pavel.sabata@kuzopartners.cz
3
Michal Mates
730147683
michal.mates@kuzopartners.cz
3
Petr Štěrba
725 628 994
petr.sterba@kuzopartners.cz
3
Milan Špinka
733715252
milan.spinka@kuzopartners.cz
3
Šárka Štáfková
725 293 755
sarka.stafkova@kuzopartners.cz
2
OZ Říčany
724745954
ozricany@kuzopartners.cz
2
Soňa Kutnohorská
735 079 999
sona.kutnohorska@kuzopartners.cz
2
Václav Petrů
608779363
vaclav.petru@kuzopartners.cz
2
Pavel Nováček
774002231
muj.kontakt@post.cz
2
servis zákaznický
732897218
prodej-nemovitosti@post.cz
1
Zdenka Bothová
739 437 987
zdenka.bothova@kuzopartners.cz
1
Luboš Mádle
603542663
pension@bilydum.eu
1
Juliet Káňová
777 171 625
juliet.kanova@kuzopartners.cz
1
Martin Šolta
608 111 334
martin.solta@kuzopartners.cz
1
Nováček Pavel
774002231
muj.kontakt@post.cz
1
Renáta Roubíčková
606906491
dusan.roubicek@email.cz
1
Pavel Vocel
722 490 737
pavel.vocel@kuzopartners.cz
1
OZ Beroun
703600899
ozberoun@kuzopartners.cz
1
Václav Čákora
602 129 689
vaclav.cakora@kuzopartners.cz
1
Martina Hejnová
602677790
martinahejnova@seznam.cz
1
Vladimíra Hanusová PARDUBICE
724 657 530
vladimira.hanusova@kuzopartners.cz
1
TOPlist