47 277 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků

KUZO Partners s.r.o. - Makléři

Adresa: Olbrachtova 599/8, 29301 Mladá Boleslav
Telefon: 775 560 892
Telefon: 603 560 830
E-mail: info@kuzopartners.cz
Web: http://www.kuzopartners.cz
Poskytujeme veškerý realitní servis vztahující se k obchodnímu případu, včetně zajištění právního servisu. Klientům podrobné informace spojené s našimi službami sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej nemovitosti. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru.

Makléři (38)

Alena Malá
775 560 892
alena.mala@kuzopartners.cz
30
Šárka Henychová
728455959
sarka.henychova@kuzopartners.cz
18
Štefan Domokoš, OZ Zlín
603247366
domokos@kuzopartners.cz
14
Michal Radotínský
777106906
michal.radotinsky@kuzopartners.cz
12
David Cihlář
602 762 770
david.cihlar@kuzopartners.cz
10
Alexandar Škugor
603 153 518
a.skugor@kuzopartners.cz
9
Filip Komorous
733101395
filip.komorous@kuzopartners.cz
9
Lenka Hrdličková
721193613
lenka.hrdlickova@kuzopartners.cz
9
Soňa Kutnohorská
735 079 999
sona.kutnohorska@kuzopartners.cz
8
Jana Princová
728 319 707
princova@kuzopartners.cz
8
Daniel Ambrůžek
721 462 318
daniel.ambruzek@kuzopartners.cz
7
Veronika Kozáková
778 523 771
veronika.kozakova@kuzopartners.cz
7
Milan Špinka
733715252
milan.spinka@kuzopartners.cz
7
Helena Murtinger
777 967 772
helena.murtinger@kuzopartners.cz
6
Jan Celta
728717867
jan.celta@kuzopartners.cz
5
Robert Částek
737 441 453
robert.castek@kuzopartners.cz
5
David Helger
604 610 475
david.helger@kuzopartners.cz
4
Michal Štefan
777 486 549
michal.stefan@kuzopartners.cz
4
OZ Galager
608 120 700
galager@kuzopartners.cz
4
Bohuslav Dubanský
608 048 941
bohuslav.dubansky@kuzopartners.cz
4
Šárka Štáfková
725 293 755
sarka.stafkova@kuzopartners.cz
3
Michal Taufer
777 200 181
michal.taufer@kuzopartners.cz
3
Milan Jandejsek
731 616 121
milan.jandejsek@kuzopartners.cz
3
Pavel Vocel
722 490 737
pavel.vocel@kuzopartners.cz
3
Petr Štěrba
725 628 994
petr.sterba@kuzopartners.cz
2
Vilma Frantová
733 785 171
vilma.frantova@kuzopartners.cz
2
OZ Praha7
603537990
ozpraha7@kuzopartners.cz
2
Vladimíra Hanusová PARDUBICE
724 657 530
vladimira.hanusova@kuzopartners.cz
2
Juliet Káňová
777 171 625
juliet.kanova@kuzopartners.cz
2
Pavel Šabata
602 833 339
pavel.sabata@kuzopartners.cz
2
Pavel Diviš
602307739
toby.pavel@seznam.cz
1
Eva Petrušová
777 114 165
evapetrusova@email.cz
1
Petr Berka
606728157
petr.berka@kuzopartners.cz
1
Jan Pavel
724157865
honza_pavel@volny.cz
1
Václav Čákora
602 129 689
vaclav.cakora@kuzopartners.cz
1
Václav Petrů
608779363
vaclav.petru@kuzopartners.cz
1
Daniel Bárta
724 292 867
daniel.barta@kuzopartners.cz
1
Jitka Kadlecová
734 877 966
jitka.kadlecova@kuzopartners.cz
1
TOPlist