57 338 aktuálních nabídek
od 966 realitních kanceláří a soukromníků

KUZO Partners s.r.o. - Makléři

Adresa: Olbrachtova 599/8, 29301 Mladá Boleslav
Telefon: 775 560 892
Telefon: 603 560 830
E-mail: info@kuzopartners.cz
Web: http://www.kuzopartners.cz
Poskytujeme veškerý realitní servis vztahující se k obchodnímu případu, včetně zajištění právního servisu. Klientům podrobné informace spojené s našimi službami sdělí přímo konkrétní makléř, specializující se na danou oblast. Naši makléři jsou připraveni Vám pomoci s realizací tak důležitého životního rozhodnutí, jakým je prodej nemovitosti. Jádrem našich služeb jsou schopní, čestní a ochotní lidé, profesionálové ve svém oboru.

Makléři (52)

Aleš Doubek
724 900 159
doubek@kuzopartners.cz
46
Štefan Domokoš, OZ Zlín
603247366
domokos@kuzopartners.cz
30
Alena Malá
775 560 892
alena.mala@kuzopartners.cz
24
Dušan Paľa
+420602520203
dusan.pala@kuzopartners.cz
18
Bohuslav Dubanský
608 048 941
bohuslav.dubansky@kuzopartners.cz
12
Šárka Henychová
728455959
sarka.henychova@kuzopartners.cz
11
Daniel Ambrůžek
721 462 318
daniel.ambruzek@kuzopartners.cz
10
Eva Petrušová
775 711 787
eva.petrusova@kuzopartners.cz
8
Petr Štěrba
725 628 994
petr.sterba@kuzopartners.cz
8
OZ Mladá Boleslav
775 560 890
ozmb@kuzopartners.cz
8
David Helger
604 610 475
david.helger@kuzopartners.cz
7
Filip Komorous
733101395
filip.komorous@kuzopartners.cz
7
Milan Špinka
733715252
milan.spinka@kuzopartners.cz
7
Milan Jandejsek
731 616 121
milan.jandejsek@kuzopartners.cz
5
Michal Radotínský
777106906
michal.radotinsky@kuzopartners.cz
5
Jana Princová
774 870 979
princova@kuzopartners.cz
5
Helena Murtinger
777 967 772
helena.murtinger@kuzopartners.cz
5
Alexandar Škugor
603 153 518
a.skugor@kuzopartners.cz
5
Petr Berka
606728157
petr.berka@kuzopartners.cz
4
Lenka Hrdličková
721193613
lenka.hrdlickova@kuzopartners.cz
4
OZ Svitavy
730 627 799
ozsvitavy@kuzopartners.cz
4
Veronika Kozáková
722633874
veronika.kozakova@kuzopartners.cz
4
Jan Celta
728717867
jan.celta@kuzopartners.cz
4
Petr Cahajla
602 127 087
petr.cahajla@kuzopartners.cz
4
Vladimíra Hanusová PARDUBICE
724 657 530
vladimira.hanusova@kuzopartners.cz
4
Soňa Kutnohorská
735 079 999
sona.kutnohorska@kuzopartners.cz
3
OZ Galager
608 120 700
galager@kuzopartners.cz
3
OZ České Budějovice
607 106 160
ozceskebudejovice@kuzopartners.cz
3
OZ Praha7
603537990
ozpraha7@kuzopartners.cz
3
Michal Taufer
777 200 181
michal.taufer@kuzopartners.cz
3
Robert Částek
737 441 453
robert.castek@kuzopartners.cz
3
Šárka Štáfková
725 293 755
sarka.stafkova@kuzopartners.cz
3
OZ Ústí nad Orlicí
777556588
ozustinadorlici@kuzopartners.cz
3
Vilma Frantová
733 785 171
vilma.frantova@kuzopartners.cz
2
Martin Šolta
608 111 334
martin.solta@kuzopartners.cz
2
Michal Mates
730147683
michal.mates@kuzopartners.cz
2
Pavel Vocel
722 490 737
pavel.vocel@kuzopartners.cz
2
Karel Švéda
603 417 249
karel.sveda@kuzopartners.cz
2
Michal Štefan
777 486 549
michal.stefan@kuzopartners.cz
2
Pavel Nováček
774002231
muj.kontakt@post.cz
1
Miroslav Malík
774117186
hana.malik@email.cz
1
Yuliya Ganauer
777503667
glusgan@seznam.cz
1
Vít Kočárek
703600899
ozberoun@kuzopartners.cz
1
Václav Čákora
602 129 689
vaclav.cakora@kuzopartners.cz
1
Pavel Šabata
602 833 339
pavel.sabata@kuzopartners.cz
1
Martina Hejnová
602677790
martinahejnova@seznam.cz
1
Pavel Pavlátka
728 563 349
pavlatkap@seznam.cz
1
Marek Pekař
604252454
marek.pekar@kuzopartners.cz
1
Kateřina Sovová
736456239
makrakmak@centrum.cz
1
OZ Říčany
724745954
ozricany@kuzopartners.cz
1
Jan Bura
608823666
janbura@seznam.cz
1
Dalibor Čerych
724262411
dalibor.cerych@gmail.com
1
TOPlist