56 064 aktuálních nabídek
od 925 realitních kanceláří a soukromníků

Realitní makléř Ivana Sychrová - nemovitosti v nabídce

Počet nalezených nemovitostí: 734

Prodej zemědělské půdy, Vrčeň

Prodej pozemku o výměře 1366 m2 v katastru obce Vrčeň. Jedná se o ornou půdu, pozemek leží na okraji obce a je dobře dostupný. Prodej podílu 1/2 z celkové výměry 2733 m2.

Prodej louky, Rajnochovice

Prodej pozemku o výměře 2438 m2 v katastru obce Rajnochovice. Jedná se o louku, přístup po zpevněné polní cestě. Prodej podílu 3/4 z celkové výměry 3251 m2, zbytek vlastní stát, možno dokoupit.

Prodej lesa, Roztoky u Semil

Prodej pozemku o výměře 1169 m2 v katastru obce Roztoky u Semil. Jedná se o lesní pozemek, porost tvoří jasan a olše, stáří 85 let. Výhodná investice.

Prodej zemědělské půdy, Roztoky u Semil

Prodej pozemku o výměře 2928 m2 v katastru obce Roztoky u Semil. Jedná se o ornou půdu, pozemek leží na okraji obce a je dobře dostupný z místní polní cesty. Výhodná investice.

Prodej lesa, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 611 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku (možno snadněji kácet), přístup po obecní cestě. Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej zemědělské půdy, Zlatá Olešnice

Prodej pozemku o výměře 2108 m2 v katastru obce Zlatá Olešnice. Jedná se o ornou půdu, pozemek je dobře dostupný po místní obecní zpevněné cestě, která vede od kostela. V tomto katastru jsou na prodej i další pozemky.

Prodej chalupy, Vejprty, Husova

Prodej patrové chalupy s pozemkem o celkové výměře 1442 m2 v klidné části obce Vejprty. Chalupa je cihlová, částečně podsklepená, celkem 7+2 místností. Byla započata rekonstrukce, je nová plechová střecha, částečně vyměněná plastová okna, na půdě je možná…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Postoloprty, Jiráskovo nám.

Prodej družstevního bytu 3+1 s lodžií o celkové výměře 82 m2 v klidné části města Postoloprty. Byt se nachází v přízemí panelového domu, je po celkové rekonstrukci, má bezpečnostní protipožární dveře, plastová okna, nové žaluzie, zděné jádro, kuchyňskou linku…

Pronájem bytu 2+kk, 82m2, Louny, Pražská

Pronájem bytu 2+kk o výměře 82 m2 v centru města Louny. Byt se nachází v 1.patře cihlového domu, je částečně zařízený, v koupelně je vana, keramické obklady a dlažba, v kuchyni je kuchyňská linka, myčka, sporák a v pokoji jsou funkční krbová…

Prodej zemědělské půdy, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 1353 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o ornou půdu, která je řádně obdělávaná, pozemek je přístupný po obecní cestě, na okraji je lemován stromy (možno vytěžit). Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej zemědělské půdy, Vracov

Prodej souboru pozemků o celkové výměře 7451 m2 v katastru obce Vracov. Jedná se o ornou půdu, pozemky leží na okraji obce, jsou dobře dostupné. Výhodná investice.

Prodej louky, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 1900 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o louku s několika stromy (možno vykácet), přístup po obecní cestě, podél louky teče místní říčka Ličná. Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej zahrady, Žatec

Prodej zahrady s chatou v osobním vlastnictví o výměře 170 m2 v klidné žádané lokalitě města Žatce. Na zahradě je nová chata o výměře 18 m2, která má kovovou konstrukci, je zateplená, má plastová okna, plovoucí podlahu, uvnitř je kuchyňka,…

Prodej bytu 3+1, 80m2, Postoloprty, Třebízského náměstí

Prodej družstevního bytu 3+1 s lodžií o celkové výměře 80 m2 v klidné části města Postoloprty. Byt se nachází ve 2. patře panelového domu, je po celkové rekonstrukci, má bezpečnostní dveře, plastová okna, vnitřní žaluzie, zděné jádro, novou kuchyňskou linku,…

Prodej lesa, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 9502 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku (možno snadněji kácet), přístup po obecní cestě. Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej louky, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 2455 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o louku s několika stromy, přístup po obecní cestě, na rohu louky teče říčka Ličná. Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej zemědělské půdy, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 1835 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o ornou půdu, která je obhospodařovaná, přístup po obecní cestě. Na prodej jsou i sousední pozemky. Výhodná investice.

Prodej chalupy, Velečín

Prodej patrové chalupy se zahradou o celkové výměře 963 m2 v obci Velečín. Objekt má novou střechu včetně krovů, trámů, zateplení a šesti střešních oken. V přízemí je byt 3+1 s příslušenstvím, který je nyní v rekonstrukci, má plastová okna, v patře…

Prodej louky, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 15642 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o louku, vedle teče říčka Ličná, přístup po obecní cestě. Na prodej jsou i sousední pozemky.

Prodej louky, Bernartice

Prodej pozemku o výměře 7104 m2 v katastru obce Křenov u Žacléře. Jedná se o louku, která leží přímo u místní asfaltové silnice, vedle louky teče říčka Ličná. Na prodej jsou i sousední pozemky.


NEMOVITOSTI DLE TYPU

TOPlist