39 506 aktuálních nabídek
od 869 realitních kanceláří a soukromníků

Iveta Homolová (Lacková) Next - HOME - Vzkaz

Adresa: Velká Krajská 52/2, 41201 Litoměřice
Telefon: +420 728 344 066
E-mail: info@next-home.cz
Web: http://www.next-home.cz/
Next - HOME vznikl na základě rozšíření činnosti podnikatelky Ivety Lackové a spolupráce makléřů, kteří získali zkušenosti ve velké realitní společnosti, a kteří měli chuť se osamostatnit. Naše společnost Vám zprostředkuje jak pronájmy bytů, domů i komerčních objektů, tak i prodej a nákup Vašich nemovitostí. Tým makléřů, který se o Vás bude starat, prochází školením v oboru realit a bude Vám plně k dispozici svým vstřícným a osobním přístupem, na který jste zvyklí. Působíme převážně v Severních Čechách – okolí Litoměřic, Roudnice nad Labem, Ústí nad Labem, Chomutova a Loun. Spolupracujeme s kvalitními hypotečními poradci a právníky působícími ve svém oboru řadu let. Tím Vám garantujeme jistotu, správný a profesionální průběh naší spolupráce. Těšíme se na Vás.

Poptávka

Nevyplňujte:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist