38 313 aktuálních nabídek
od 868 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty 3. strana

Počet nalezených novostaveb: 46
Dvojdomy Vráto Na Pěšině

Zeleň je v našich projektech důležitá. Obec Vráto tedy splnilo všechny naše požadavky. Projekt je rozvržen na dvě etapy. V první etapě, která začne v dubnu roku 2021, bude vystavěno ZTV a 8 dvojdomů. Druhá etapa je plánována na rok 2022, ve které bude vystavěno dalších 8 dvojdomů. Celkem tedy bude vystavěno 32 jednotek. Každá jednotka má 143 m? užitné plochy a zahradu od 332 m? do 432 m?.

Lokalita: Vráto

od 9 070 000 Kč
Ski & Mt. bike apartments

Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí.

Lokalita: Vrchlabí, Horská

od 3 232 987 Kč
Chrlice Place

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Lokalita: Brno, U viaduktu

od 4 387 907 Kč
Central Park Side

Sedm nových luxusních střešních bytů v půdní nástavbě neobarokního paláce na ulici Antonína Slavíka uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Lokalita: Brno, Antonína Slavíka, 2008/1 č.p.

Cena na dotaz
Vista Troja Residence

Projekt s 8-mi nadzemními podlažími a dvěma vstupy bude zahrnovat 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží prostory pro parkování. Z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk si vybere určitě každý.

Lokalita: Praha, Mazurská

Cena na dotaz
Klamovka FIVE

Klamovka 5 je rezidenční projekt, který roste na hranici pražských čtvrtí Smíchov a Košíře, podél ulic Plzeňská a Holečkova a nabízí našim klientům nadstandardní provedení i s vlastním podzemním parkováním.

Lokalita: Praha, Holečkova

od 5 450 000 Kč
TOPlist