38 955 aktuálních nabídek
od 874 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány Benecko

Benecko, severovýchodní části okresu Semily

od 3.870.000 Kč
Počet bytů:34
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Datum vložení:26. 2. 2021
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Popis a vybavení nemovitosti

APARTMÁNY BENECKO představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určený pro rekreaci v bezprostřední blízkosti oblíbených sjezdovek. Celý projekt je posazen uprostřed panenské krkonošské přírody s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. Benecko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní a také pro rodiny s dětmi. V okolí Benecka se nachází více než 50km velmi dobře upravovaných běžeckých tratí, které se v létě proměňují na cyklotrasy.

Tento projekt nabízí velké množství zázemí jako wellness, tělocvičnu, lyžárnu s kolárnou a posezení ve společných prostorách. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto vyhrazené parkovací stání a samostatný sklep. Majitelé navíc mohou v době své nepřítomnosti apartmány pronajímat.

V projektu APARTMÁNY BENECKO naleznete k výběru 34 apartmánů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a velmi prostorné 3+kk.

Cena apartmánů zahrnuje vyhrazené parkovací stání a sklep. Projekt je vybaven recepcí, wellness centrem, dětským hřištěm, tělocvičnou, lyžárnou s kolárnou a dalším.

Apartmány jsou budovány ve vysokém standardu kvality, včetně moderních technologií a preciznosti celé stavby. V každém apartmánu jsou navržené trvanlivé materiály s ohledem na budoucí využití.

Lokalita:

Benecko je mimořádná a velmi žádaná lokalita, která představuje ráj pro lyžaře, běžkaře a současně je ideální pro turistiku a výlety.

Benecko – středisko rekreace a sportu, patří k nejhezčím a nejvýše položenému místu západních Krkonoš. Rozkládá se na svahu Žalý mezi městy Vrchlabí a Jilemnice ve výšce 750-950m.n.m. Díky tomu můžete obdivovat krásné výhledy do kraje a vychutnávat největší počet slunečních dnů v roce.

Vzdálenost do Vrchlabí je pouze 3,5 km vzdušnou čarou. Proto máte v dostupnosti všechny služby a výhody města, přitom jste uprostřed přírody!
Energetická třída
G - Mimořádně nehospodárná
Počet bytů:
34
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
26. 2. 2021

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

BENECKO APARTMENTS s.r.o.

Nemovitost nabízí

BENECKO APARTMENTS s.r.o.

Kodaňská 558/25
Praha
10100

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (3+8) je: (11)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

BENECKO APARTMENTS s.r.o.

TOPlist