39 036 aktuálních nabídek
od 886 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány na horách

Černá Hora - Pec

od 4.948.000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 11. listopadu 2021 Počet bytů 58
Dispozice bytů 1+kk až 3+kk Velikosti nemovitostí od 30,83 m² do 152,92 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná Stránky projektu https://apartmanynahorach.cz/

Popis developerského projektu

Apartmány přímo na sjezdovce v Krkonoších

Jen pár kroků od SkiResortu Černá Hora – Pec vznikl unikátní projekt horských apartmánů SKI&BIKE. Výjimečnou polohu podtrhuje možnost provozovat zimní i letní aktivity v blízkém okolí. Sjezdovky, cyklostezky, aquacentrum, lázně, hospůdky i bary, to vše hned za dveřmi Vašeho apartmánu.

Budete se zde cítit jako na vysněné dovolené.
Poznejte kouzlo Janských Lázní a během chvilky zapomenete na přelidněný Špindl. V projektu SKI&BIKE se nachází 58 luxusních apartmánů s balkóny a terasami v dispozicích od 1kk až 3kk včetně několika mezonetových apartmánů. Samozřejmostí je parkování v podzemních garážích, výtah a sklepní kóje.

Lokalita:

Janské Lázně nabízí v České republice ojedinělou kombinaci světoznámých lázní a špičkového horského střediska. Toto spojení zde vytváří široké spektrum možností v rámci wellness a pohybových aktivit zároveň. Přírodní léčivý zdroj je zde termální minerální voda vyvěrající v areálu lázní. Janův a Černý pramen zásobují veškeré vodoléčebné procedury a bazény. Také díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i lyžařským běžeckým tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem. Tato oblíbená lokalita nabízí celoroční sportovní vyžití, ať už jste lyžař či cyklista nebo milovník pěší turistiky.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

EVROPA realitní kancelář Vrchlabí
Kontaktovat prodejce
EVROPA realitní kancelář Vrchlabí
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde