40 403 aktuálních nabídek
od 891 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány RIVERSIDE VRCHLABÍ

tam, kde začínají Krkonoše

od 3.960.000 Kč

Základní údaje

Datum vložení
11. května 2021
Počet bytů
56
Počet domů
2
Dispozice bytů
1+kk až 5+kk
Velikosti nemovitostí
od 28 m² do 114 m²
Energetická náročnost
C - Úsporná
Volné nemovitosti

Popis developerského projektu

Připravili jsme pro Vás i Vaši rodinu možnost atraktivního bydlení uprostřed přírody s nádechem čistého horského vzduchu i šumění řeky Labe. Projekt Vám nabídne 2 budovy s byty o velikosti 1+kk až 5+kk, a třemi komerčními prostory. Na své si přijdou také turisté, kteří si zde budou moci užít krásy města Vrchlabí, pouze po dobu svého krátkého pobytu. Pro lepší a přehlednější orientaci na našich webových stránkách jsme si pro Vás připravili interaktivní výběr bytových i komerčních prostor.

LOKALITA:
Vrchlabí je ideálním výchozím místem turistických výšlapů i toulek. Město samo Vám může nabídnout širokou nabídku služeb, obchodů, ale i restaurací. Nad městem se vypíná dominantní hora Žalý (1019 m n. m.) a v blízkém okolí jsou také upravené běžecké i lyžařské trasy. Bohaté jsou zde také kulturní i sportovní možnosti. Město Vrchlabí je velmi dobře dostupné všemi druhy dopravy.

Projekt je umístěn do malebné lokality na břehu horního toku Labe, po níž je samotné město Vrchlabí (= vrch Labe) pojmenováno. Jedinečnost projektu představuje soubor (uzavřený areál) v podobě dvou samostatných objektů (budov), umístěných na obou březích Labe, které jsou vzájemně propojené soukromou pěší lávkou pro potřeby rezidentů.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Pavel Velebil, tel.: 602 269 011
Pavel Bošek, tel.: 602 104 100

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

TIDE REALITY,spol. s r.o.
Kontaktovat prodejce
TIDE REALITY,spol. s r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde