57 492 aktuálních nabídek
od 987 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány Slunečná louka

Černý dub, okres Trutnov

od 2.748.400 Kč
Počet bytů:16
Dispozice bytů:2+kk, 2+1 a 3+kk
Velikosti od:39,88 m2
Velikosti do:87,67 m2
Datum vložení:12. 6. 2019
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Popis a vybavení nemovitosti

Návrhu a realizace apartmánů se odpovědně ujala stavební společnost z Vrchlabí, která ve svých stavbách kombinuje cit pro moderní bydlení a horskou přírodu.

Cílem celého projektu je poskytnout vám jednu z posledních možností získat vlastní domov v jedné z nejnavštěvovanějších lyžařských a turistických lokalit, nebo vám učinit nabídku životní investice.

Probouzejte se do slunečných rán a svěžího horského vzduchu. Husté lesy a nedotčená příroda v okolí malebné vesničky Černý Důl v Krkonoších slibují jedinečné zážitky v letních měsících a pod sněhovou přikrývkou na první pohled připomínají pohádkovou krajinu. Dokonalý manšestr na sjezdovkách láká lyžaře k plynulému sjezdu.

Projekt Slunečná louka vám nabízí exkluzivní apartmány v náručí nejkrásnějších českých hor.

Černý Důl se během několika let proměnil v exkluzivní místo s veškerou občanskou vybaveností, které svým rezidentům poskytuje ty nejlepší podmínky pro sportovní aktivity, turistiku i relaxaci v přírodě. Dopřejte si po náročném pracovním týdnu odpočinek a regeneraci ve své rezidenci v srdci Krkonoš.

Černý Důl je vyhledávanou rekreační oblastí. Objevujte nové možnosti výletů a bořte limity vašich sportovních výkonů po celý rok díky vlastní rezidenci na Slunečné louce. Půjčovny sportovních potřeb, lanovka, koruny stromů i samotné hory vás vřele přijmou vždy, když budete potřebovat načerpat novou energii.

Slunečná louka je strategickým zázemím pro všechny nadšené lyžaře, skialpinisty, běžkaře i sáňkaře. Černý Důl je součástí lyžařského střediska světových rozměrů SkiResort Černá hora. Sjezdovky a trasy jsou od apartmánů v dojezdové vzdálenosti 10 minut, dopravu zajišťuje Skitour rolbami a skibusy.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Ing. Lukáš Gašpar
Tel.: +420 603 306 344
E-mail: lukas.gaspar@rkevropa.cz
Energetická třída
G - Mimořádně nehospodárná
Velikost nemovitostí:
39,88 m2 - 87,67 m2
Počet bytů:
16
Dispozice bytů:
2+kk, 2+1 a 3+kk
Datum vložení:
12. 6. 2019

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

EVROPA realitní kancelář Špindlerův Mlýn/Vrchlabí

Nemovitost nabízí

EVROPA realitní kancelář Špindlerův Mlýn/Vrchlabí

Valteřická 704
Vrchlabí
54301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+9) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

EVROPA realitní kancelář Špindlerův Mlýn/Vrchlabí

TOPlist