48 348 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků

Apartmány U Hájenky

Lipno nad Vltavou

od 7.474.000 Kč
Dokončení výstavby:od 7/2020
Počet domů:15
Počet bytů:30
Dispozice bytů:4+kk
Velikosti od:130,5 m2
Velikosti do:130,5 m2
Datum vložení:6. 5. 2020
Energetická náročnost: A - Mimořádně úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Projekt U Hájenky tvoří 15 dvojdomů o dispozici 4+kk a ploše 130 m2, z nichž každý je součástí dvojdomu a vy si tak můžete vybrat ze dvou prostorových uspořádání.

Dispoziční řešení tvoří dvě podlaží a podkrovní prostor, který lze využít jako ložnici nebo klasickou půdu. V severní části domu je situovaný skladový prostor pro kola, lyže a zahradní náčiní.

Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu, parkování pro 2 automobily, a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.

Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb, unikátního německého dodavatele STEICO, šetrných k životnímu prostředí. Velmi intenzivní úsilí jsme věnovali výběru partnera v dodávce tohoto systému. Volba padla na společnost Avanta Systeme, která je špičkovým hráčem na trhu dřevostaveb.

Domy nabízí špičkovou vzduchotechniku, inovativní dřevovláknitou izolaci STEICO, podlahové vytápění, nástěnné klimatizační jednotky, finální povrchy stěn a stropů, dlažby, luxusní obklady Marazzi nebo třeba sanitární keramiku značek Laufen a Kaldewei.

Na přání klienta lze dokončení provést i v nadstandardním provedení, a to včetně veškerého interiérového vybavení, kuchyně, nábytku a osvětlení.

Součástí nadstandardní varianty je krbová vložka, předokenní žaluzie, rekuperace vzduchu a fotovoltaické panely. Specialitou pak může být zabudování hypoxické terapie simulující vysokohorské prostředí přímo v ložnici.

Budete šetrní k životnímu prostředí i k vlastnímu zdraví. Všechny použité materiály jsou certifikované, zdravotně nezávadné a recyklovatelné.

Maximální množství energie pochází z obnovitelného zdroje a je maximálně využívána rekuperace tepla. To vše již ve standardu zajišťuje následný velmi levný a zdravý provoz stavby. Jako další zdroj vytápění mohou sloužit krbová kamna.

Dispozice domu je přizpůsobena pro pobyt dvou rodin s dětmi. V přízemí je kromě závětří a zádveří také koupelna se sprchou a WC, velká kuchyně a pobytový prostor napojený na terasu. Ve druhém podlaží jsou tři plnohodnotné ložnice a velká koupelna se sprchou, vanou a WC. Pro zájemce je zde možnost využít ještě třetí podlaží a to jako rozšíření ložnic o "spací " patro. Ve třetím podlaží jsou rovněž umístěny některé technologie domu.

Dům je připraven na vestavby mnoha užitečných zařízení, ať již je to místo na pračku se sušičkou, které je aktivně odvětrávané, příprava pro klimatizační jednotku atp.

Nemovitost je také skvělou investiční příležitostí. Nabízí se kombinace vlastního užívání domu v kombinaci s krátkodobým pronájmem, ke kterému vám rádi zajistíme kompletní správu a údržbu.

Získáte tak pravidelný příjem po celý rok, možnost vlastní dovolené kdykoliv během roku a rozumnou návratnost investice.
Energetická třída
A - Mimořádně úsporná
Velikost nemovitostí:
130,5 m2 - 130,5 m2
Počet domů:
15
Počet bytů:
30
Dispozice bytů:
4+kk
Datum vložení:
6. 5. 2020
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

PLANPOINT, s.r.o.

Nemovitost nabízí

PLANPOINT, s.r.o.

Bubenská 1158/17
Praha
17000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (8+3) je: (11)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

PLANPOINT, s.r.o.

TOPlist