38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

AVIA CITY

Praha, Veselská

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Stránky projektu https://www.aviacity.cz/

Popis developerského projektu

Již od roku 2007 usilujeme o přeměnu industriálního areálu AVIA Letňany na moderní městskou čtvrť. A ne jen tak ledajakou. Na svůj zrod čeká víc než jen kvalitní bydlení, zeleň a služby všeho druhu.


Co se skrývá za zdí?

Areál AVIA volá po oživení už dlouhá léta. Za jeho zdmi se na celých 66 hektarech, což je polovina Malé Strany, skrývají už jen málo využívané industriální prostory. V okolí chybí sportoviště, obchody a služby, v oblasti je málo zeleně, málo kulturního vyžití a také nedostatek mateřských školek a základních škol. Výzvou do budoucna je i nedostatečná infrastruktura a problematické parkování.


Za zdí areálu se tak schovává velký potenciál, který čeká na svou šanci.

Více zeleně

Představte si parky protkané cyklostezkami a chodníky, ze kterých budou mít potěšení nejen rodiny s dětmi či pejskaři, ale i milovníci pohybu. Areál AVIA, který je teď plný nevzhledných průmyslových budov, nahradíme skutečně moderní, zelenou čtvrtí. Vytvoříme více než 10 hektarů nových parků, jezírek a zeleně, které tak zaberou téměř stejnou plochu jako třeba Riegrovy sady.

Přívětivější doprava

Uděláme z Letňan i Čakovic klidnější místo pro život a obě čtvrti přirozeně propojíme, podobně, jako tomu bylo v minulosti. Omezíme hluk dopravy a vytvoříme stezky pro pěší a cyklisty, čímž se Letňany stanou pro všechny komfortnější. Oběma městským částem jsme připraveni pomoci například s výstavbou nové tramvajové tratě, prodloužením linky metra C či rozšířením kapacity parkovišť.

Dostupnější služby

AVIA City přinese do Letňan a Čakovic všechno, co vám umí zpříjemnit život. Ulice rozvoní kavárny, aktivně žijícím lidem bude k dispozici fitness centrum, břehy rybníku obklopí rodiny s dětmi. Z nových mateřských a základních škol se městem ponese dětský smích. Veřejný prostor bude vybaven praktickými smart vychytávkami, které všem ulehčí život. Ať máte rádi cokoliv, v AVIA City vám to bude mnohem blíž.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

ODIEN Asset Management, s.r.o.
Kontaktovat prodejce
ODIEN Asset Management, s.r.o.
TOPlist