39 013 aktuálních nabídek
od 872 realitních kanceláří a soukromníků

Bytové domy Ještěd

Doplní Hanychov, Liberec

2.345.397 Kč
Počet bytů:48
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:40 m2
Velikosti do:100 m2
Datum vložení:3. 8. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Představujeme Vám developerský projekt 3 bytových domů umístěných v jedinečné lokalitě pod Ještědem. V rámci tohoto projektu máte možnost vybrat si z nabízených bytů o dispozici 1+kk až 3+kk.

Výměry bytů jsou od cca 42 – do cca 100 m2. Všechny byty budou disponovat minimálně jedním balkónem nebo zahradou, ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu. Domy budou postaveny z keramického zdiva, obvodové zdivo je zateplené, energetická třída je B, tedy zde budou velmi nízké náklady na vytápění. Vnitřní příčky jsou rovněž zděné, podlahy a stropy jsou z betonu.

K bytům náleží prostorné balkony nebo zahrady s vchodem přímo z obývacího pokoje. Vybavení bytu a standardy jsou pro klienty volitelné, každý klient si tedy vybírá barevné provedení koupelny, podlahy, dveří a zárubní.

LOKALITA
V rámci nového projektu výstavby bytů v Liberci Vám nabízíme 48 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 3+kk, které jsou umístěny v novostavbách tří bytových domů, zasazených na pozemek v lokalitě Dolní Hanychov nad městem Liberec v klidném prostředí a přitom nedaleko centra města. Z bytů je jedinečný výhled na Ještěd, Jizerské hory a Krkonoše.

Lokalita je velmi dobře dostupná - 4 minuty chůze je vzdálena zastávka tramvaje, 6 minut chůze autobusová zastávka, 3 minuty autem na D10 - Liberec – Praha.

V blízkosti bytových domů se nachází Ski areál Ještěd, který je vzdálený pár minut jízdy autem nebo MHD. Celý areál nabízí různé sportovní i kulturní eventy celoročně - zimní sezóna - lyžování, letní sezóna – Ještěd Bikepark (horská kola, koloběžky, elektrokola). V plánu provozovatele SKI areálu Ještěd patřícího pod skupinu Tatry mountain resorts (TMR) je rozšíření stávajících sjezdovek a vybudování dalších sjezdovek pro rodiny.

Byty v nadzemních podlažích mají balkóny, byty v přízemí mají zahrádku. V nabídce jsou byty o ploše od cca 40 m2 u typu bytu 1+kk až po plochu cca 100 m2 u typu bytu 3+kk.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Liberec je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má 104 445 obyvatel je tak pátým největším městem České republiky. V Liberci je bohatá občanská vybavenost. Město má bohatou nabídku mateřských školek, základních škol, gymnázia, středních škol s různým zaměřením a vysoká škola. Je zde několik nákupních center, čtyři divadla, loutkové Naivní divadlo, dvě multikina CineStar a Cinema City. Další volnočasové vyžití nabízí také botanická zahrada, která je nejstarší na území České republiky, liberecká zoologická zahrada, Centrum Babylon s hotelem, se zábavním a nákupním komplexem, aquaparkem, lunaparkem, IQ-parkem a řadou dalších atrakcí.

Další zimní vyžití nabízí nedaleký lyžařský areál Obří Sud. V letní sezóně je dále k dispozici vyžití v golfovém areálu nedaleko Liberce.

Zdravotní péče je v Liberci na velmi vysoké úrovni. Je zde Krajská nemocnice, Podještědská poliklinika, soukromá zdravotnická zařízení.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
40 m2 - 100 m2
Počet bytů:
48
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
3. 8. 2020
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

KUZO Partners s.r.o.

Nemovitost nabízí

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8
Mladá Boleslav
29301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+2) je: (4)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

KUZO Partners s.r.o.

TOPlist