38 349 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"

od 3.062.000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 14. října 2021 Počet bytů 86
Počet domů 6 Dispozice bytů 2+kk až 4+kk
Velikosti nemovitostí od 40,4 m² do 106,6 m² Energetická náročnost C - Úsporná
Stránky projektu https://www.myto-usladovny.cz/

Popis developerského projektu

V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.

Navržená stavba je umístěna do území, které se mírně svažuje k jihu. Navazuje na stávající zástavbu rodinných domů a objekt bývalé Sladovny, dnes areál firmy Koloc. Na severní straně je celá lokalita odcloněna od dálnice protihlukovým valem. Přístup do nové lokality je zajištěn přes stávající místní komunikaci Vojtěšská, která byla zrekonstruována v rámci I. ETAPY výstavby.

Celá lokalita je určena pouze pro bydlení. Zejména se jedná se o zasíťované pozemky pro výstavbu 53 samostatných rodinných domů a dále 6 bytových domů s celkem 86 bytovými jednotkami všech velikostních kategorií.

Aktuálně jsou k prodeji byty v bytovém domě A2:

Bytový dům A2 je čtyřpodlažní s ustupujícím 4.NP, 15 bytovými jednotkami a dispozičním uspořádáním 2+kk, 3+kk a 4+kk s plochami bytů 40,4 m - 106,6 m. V 1.NP jsou 2 bytové jednotky, 4 garáže a sklepní kóje náležející k jednotlivým bytům. Ve 2.NP až 4.NP jsou umístěny ostatní bytové jednotky dostupné výtahem umístěným ve schodišťovém prostoru.

Ceny bytových jednotek jsou stanoveny včetně platné DPH.

Pro parkování vozidel budou vybudována venkovní parkovací stání. Příslušenstvím 4 bytových jednotek bude některá ze 4 garáží umístěných v 1. NP bytového domu.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

IKO stavby s.r.o.
Kontaktovat prodejce
IKO stavby s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde