38 833 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků

Central Park Side

Antonína Slavíka 1, Brno

Cena neuvedena

Základní údaje

Datum vložení 12. listopadu 2021 Počet bytů 7
Energetická náročnost D - Méně úsporná Volné nemovitosti 3
Stránky projektu https://www.centralparkside.cz/

Popis developerského projektu

BYDLENÍ PRO MILOVNÍKY MĚSTSKÉHO ŽIVOTA

Snové bydlení v nejžádanější lokalitě Brna nabízí jedinečnou možnost užívat si života plnými doušky a pokaždé jinak.

Sedm nových luxusních střešních bytů v v půdní nástavbě neobarokního paláce na ulici Antonína Slavíka uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Soukromé terasy mají bez výjimky výhled na perlu funkcionalistické architektury - vilu Tugendhat a do největšího zeleného vnitrobloku ve městě.

Městský park Lužánky v těsném sousedství skýtá neomezené možnosti k aktivnímu i pasivnímu odpočinku pro dospělé i děti.

Lokalita:

LUXUSNÍ BYDLENÍ S VÝHLEDEM NA VILU TUGENDHAT
Původní nájemný dům byl postaven v roce 1902 podle návrhu známého brněnského stavitele a stavebníka Františka Pawlu. Dvoupatrový neobarokní palác s neorokokovým dekorem je klenotem celé přilehlé lokality u Lužáneckého parku.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

AC Real, s.r.o.
Kontaktovat prodejce
AC Real, s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde