38 379 aktuálních nabídek
od 868 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty České Budějovice

Počet nalezených novostaveb: 5
Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.

Lokalita: České Budějovice, Strakonická

od 6 000 Kč
Byty Skuherského

Tato unikátní nabídka představuje 26 nadstandardních prostorných bytů ve Skuherského ulici v Českých Budějovicích.

Lokalita: České Budějovice, Skuherského

od 2 005 200 Kč
Rezidence Hálkova

Pražské předměstí, prestižní českobudějovická lokalita, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v jejím srdci nyní vzniká originální a nezaměnitelná rezidence Hálkova, je další z rezidenčních projektů společností OMEGA & partners, podle návrhu architekta Martina Kouby.

Lokalita: České Budějovice, Hálkova

od 3 300 000 Kč
Terasy Branišovská

Zahajujeme prodej bytových jednotek v nově stavěných bytových domech v klidné okrajové části města České Budějovice, v těsné blízkosti vysokoškolských kolejí a nedaleko lesoparku Stromovka.

Lokalita: České Budějovice, Branišovská

od 3 600 000 Kč
Dvojdomy Vráto Na Pěšině

Zeleň je v našich projektech důležitá. Obec Vráto tedy splnilo všechny naše požadavky. Projekt je rozvržen na dvě etapy. V první etapě, která začne v dubnu roku 2021, bude vystavěno ZTV a 8 dvojdomů. Druhá etapa je plánována na rok 2022, ve které bude vystavěno dalších 8 dvojdomů. Celkem tedy bude vystavěno 32 jednotek. Každá jednotka má 143 m? užitné plochy a zahradu od 332 m? do 432 m?.

Lokalita: Vráto

od 9 070 000 Kč
TOPlist